Hamile Miyim? Ovulasyon pozitif gebelik testi negatif?

Buseda06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
10
2
25
IMG_20210105_073811.jpg
Fotoğraftaki ovulasyon testimin sonucu. Bugün pozitif çıktı. Yalnız 1 haftaya yakındır hiç bitmeyen gün boyu devam eden bir bulantım var yoğun bir şekilde. Aşırı iştahsızlık var asla yemek yiyemiyorum. Baş dönmem hiç geçmiyor. Minik minik ağrılar giriyor kasıklarıma ve karnıma. Ama gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ovulasyon testim ise pozitif. Bunları yazarken bile aşırı bulantım ve baş dönmem var ve gün boyu asla geçmiyor daha da artıyor. Negatif olmasına rağmen hamile olabilir miyim? Birde ovulasyon dünde bugünde pozitif çıktı bugün mü ilişkiye girmem gerekiyor bebek olması için?

Eki Görüntüle 2754221 Fotoğraftaki ovulasyon testimin sonucu. Bugün pozitif çıktı. Yalnız 1 haftaya yakındır hiç bitmeyen gün boyu devam eden bir bulantım var yoğun bir şekilde. Aşırı iştahsızlık var asla yemek yiyemiyorum. Baş dönmem hiç geçmiyor. Minik minik ağrılar giriyor kasıklarıma ve karnıma. Ama gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ovulasyon testim ise pozitif. Bunları yazarken bile aşırı bulantım ve baş dönmem var ve gün boyu asla geçmiyor daha da artıyor. Negatif olmasına rağmen hamile olabilir miyim? Birde ovulasyon dünde bugünde pozitif çıktı bugün mü ilişkiye girmem gerekiyor bebek olması iç

Eki Görüntüle 2754221 Fotoğraftaki ovulasyon testimin sonucu. Bugün pozitif çıktı. Yalnız 1 haftaya yakındır hiç bitmeyen gün boyu devam eden bir bulantım var yoğun bir şekilde. Aşırı iştahsızlık var asla yemek yiyemiyorum. Baş dönmem hiç geçmiyor. Minik minik ağrılar giriyor kasıklarıma ve karnıma. Ama gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ovulasyon testim ise pozitif. Bunları yazarken bile aşırı bulantım ve baş dönmem var ve gün boyu asla geçmiyor daha da artıyor. Negatif olmasına rağmen hamile olabilir miyim? Birde ovulasyon dünde bugünde pozitif çıktı bugün mü ilişkiye girmem gerekiyor bebek olması için?
Regale 14gun varsa gebelik testi zaten pozitif cikmaz, kaldiki niye hamilelik testi yaptin? Sen daha yumurtluyosun ,degerlendir once bebis olsun bi 🙃🤲🐣bugun .

Adetin geçmeden neden gebelik testi yapıyorsun :))
daha 14 gün varmış yani bebiş daha yeni oluşacak değerlendirirsen :)

Ovulasyon günündesin tabiki de ovülasyon testin pozitif çıkacak 😀 bugünleri değerlendirirsen gebelik testin de 14 gün sondra pozitif çıkabilir. Bİrde şu mide bulantsı, baş dönmesi sadece gebilkte görülmüyor.. Artık bunları hep gebelikle bağdaştrmayı bıraksak mı ne dersiniz ?

Ovulasyon günündesin tabiki de ovülasyon testin pozitif çıkacak 😀 bugünleri değerlendirirsen gebelik testin de 14 gün sondra pozitif çıkabilir. Bİrde şu mide bulantsı, baş dönmesi sadece gebilkte görülmüyor.. Artık bunları hep gebelikle bağdaştrmayı bıraksak mı ne dersiniz ?
Bnmkinede bakarmsnz

Eklentiler

• IMG-20210123-WA0034.jpeg
    IMG-20210123-WA0034.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 604
Eki Görüntüle 2754221 Fotoğraftaki ovulasyon testimin sonucu. Bugün pozitif çıktı. Yalnız 1 haftaya yakındır hiç bitmeyen gün boyu devam eden bir bulantım var yoğun bir şekilde. Aşırı iştahsızlık var asla yemek yiyemiyorum. Baş dönmem hiç geçmiyor. Minik minik ağrılar giriyor kasıklarıma ve karnıma. Ama gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ovulasyon testim ise pozitif. Bunları yazarken bile aşırı bulantım ve baş dönmem var ve gün boyu asla geçmiyor daha da artıyor. Negatif olmasına rağmen hamile olabilir miyim? Birde ovulasyon dünde bugünde pozitif çıktı bugün mü ilişkiye girmem gerekiyor bebek olması için?
Benım de öyle hepilişkiye gırıyoruz nolur nolmaZ

X