Hamile miyim yardım edin:(

karna_val

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
6
1
23
Merhaba regl bitisimden iki gün sonra 17 Haziranda ilişkiye girdim korunduk ama prezervatif içimde kaldı dolayısıyla bi saat geçmeden hemen ertesi gün hapı kullandım norlevo* iki üç gün sonra üç gün boyunca kanamam oldu normalmiş herhalde. Fakat yaklaşık 2 aydır regl olmuyorum üç test yaptim farklı farklı hepsi negatif çıktı adet söktürücü kullanmam gerekir mi bı yorum yapar mısınız nedir bu durum ?

Ertesi gün hapları regl düzenini değiştiriyor. Siz de üstüne stres yapınca iyice gecikmiştir. Rahatlamaya çalışın biraz, çok geriliyorsanız bir doktora görünün ilk ağızdan size hamile olmadığınızı söylesin ferahlarsınız hem genel bir muayene olmuş olursunuz. Ama hapı çok kısa sürede almışsınız merak etmeyin gebe değilsinizdir.

Ertesi gün hapları regl düzenini değiştiriyor. Siz de üstüne stres yapınca iyice gecikmiştir. Rahatlamaya çalışın biraz, çok geriliyorsanız bir doktora görünün ilk ağızdan size hamile olmadığınızı söylesin ferahlarsınız hem genel bir muayene olmuş olursunuz. Ama hapı çok kısa sürede almışsınız merak etmeyin gebe değilsinizdir.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için umarım haklisinizdir

ben de aynı durumu yaşadım regl olduktan 1 hafta sınra ertes72 içtim 5 gün sonra 1 hafta kanamam oldu 1 ay olucak hala ses seda yok reglden. Sen de durumlar nasıl?

bilmiyorum yarın test yapicam eger yine negatif çıkarsa adet söktürücü kullanacağım ama sen değilsindir diye düşünüyorum bı kaç gün gecikmen olabilir

Kizlaaaar merhaba🙊 Ben bugün 2 kere test yaptım ikisi de pozitif çıktı. Biri erken gebelik olandı biri de 7.5 tl olanlardandı. Ciddi anlamda şoktayım ilk defa yaşıyorum böyle bi şeyi. Eşime söylemek istiyorum bugün yatmadan önce ama yine de emin olamadım. İki testte de, test çubuğuna idrar değer değmez çift çizgi oldu ve bekleyince de değişmedi. Reglim gecikeli 7 gün oluyor ama mevsimsel falan diye geçiştiriyordum. Bugün karnımın ağrısından dolayı dayanamadım aldım test. Doğrudur değil mi? Heyecandan ağlamamak için zor duruyorum 🙊🙊

Eklentiler

• 20220818_171026.jpg
    20220818_171026.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 78
  • 20220818_200933.jpg
    20220818_200933.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 72
Kizlaaaar merhaba🙊 Ben bugün 2 kere test yaptım ikisi de pozitif çıktı. Biri erken gebelik olandı biri de 7.5 tl olanlardandı. Ciddi anlamda şoktayım ilk defa yaşıyorum böyle bi şeyi. Eşime söylemek istiyorum bugün yatmadan önce ama yine de emin olamadım. İki testte de, test çubuğuna idrar değer değmez çift çizgi oldu ve bekleyince de değişmedi. Reglim gecikeli 7 gün oluyor ama mevsimsel falan diye geçiştiriyordum. Bugün karnımın ağrısından dolayı dayanamadım aldım test. Doğrudur değil mi? Heyecandan ağlamamak için zor duruyorum 🙊🙊
Kesin hamilesin rabbim kucaginiza almayi nasip etsin 🥰

Allah analı babalı büyütsün sen net hamilesin 😍

Hayırlısı olsun 🥰 kan testinizi yaptırıp, doktordan randevu alma vaktiniz gelmiş 😇😇

Ay çok sağolun pazartesi olsun diye heyecandan uyuyamıyorum😻🙊 Peki kan testini sağlık ocağından yaptırabilirim değil mi? Sonuçtan sonra mı kadın doğumdan randevu alayım pek bilmiyorum😬

X