Hamile miyim??? Yoksa yine mi olmadı???

Kızlaaaaar cuma günü 3.65 çıkmıştı ya testim ben bu sabah test yaptım testi yükleyeceğim galiba hamileyim ve geç döllenme oldu yarın doktora gideceğim teste bakar mısınız?

IMG_20201116_131029.jpg

Ben orda çizgi gördümmm 🥰🥰 sankim hamişsin senn sankimmm 🥰🥰 daha önce yaptınmı test cıkmıs mıydı bişey bide sabah ilk idrarınlamı yaptın eger gün içinde yaptıysan ondanda bu kadar silik çıkmış olabilirr
İnşallahhhhhh vardır 🤲🤲🤲
Sabah namazına kalktığımda yapmadım test yoktu öğlen gibi yaptım ama saatten fazla bekledim

yükledim canım foto da çok belli olmuyor ama baya gözle görülüyor hayalet çizgi gibi durabilir burda ama öyle değil
Kızbenim testim de böyleydi 3 gün kala öğrenmiştim bende yok sanmıştım sabahına kaset testte silik gördüm
🥰 Görünüyo işte seninkidee 🥰

Eklentiler

• IMG_20190401_211826.jpg
    IMG_20190401_211826.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 51
Sabah namazına kalktığımda yapmadım test yoktu öğlen gibi yaptım ama saatten fazla bekledim
Sence yarın gideyim mi
Kızbenim testim de böyleydi 3 gün kala öğrenmiştim bende yok sanmıştım sabahına kaset testte silik gördüm
🥰 Görünüyo işte seninkidee 🥰
Ayy canım ya çok teşekkür ederim 😍 yarın gideyim mi doktora

gec yumurtlamis olabilirmisiniz
🙁
Sen bana bu sözünle öyle bir umut oldun ki Hiç aklımda değildi umudumu kesmiştim iyi ki buraya yazdım Allah senden de burdaki herkesten de razı olsun hepimizin gönlünde hangi dua varsa nasip olsun inşallah 😍🤲🏻

Yarın sabah veya öbür gün tekrarla ama kaset test yap boşuna verme o kadar para
Varsa 10 dk içinde cıkıyo zaten silikde olsa
İnşallah vardır ya 🤲🥰
Dün akiam kaset yaptım onda dha az belirgindi bugün tam kesin olsun diye bunu aldırdım 😍 hala inanamıyorum ya sağlıcakla nasip olsun inşallah demek ki cuma günü 3.65 olan değerim arttı

Son mesaja kadar yüreğim ağzımda okudum😀 ben çizgiyi görüyorum 🤩 hayırlısı olsun canım

Dün akiam kaset yaptım onda dha az belirgindi bugün tam kesin olsun diye bunu aldırdım 😍 hala inanamıyorum ya sağlıcakla nasip olsun inşallah demek ki cuma günü 3.65 olan değerim arttı
Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah 🤲🥰 Canım ya nasılda seviniyo
Sen seviniyorsun biz ayrı seviniyoruz

Canım ya gecen sene kasımda düşük yapmıştım daha da olmadı yine Kasım yine nasip oldu Allahım büyük aylardır bu çizgiyi bekliyorum hepinizden Allah razı olsun çok destek oldunuz bana 😍🤲🏻
Rabbim miniğine kavuştursun canım umarım yaşamazsın bi daha öyle bir şey
🥰🤲

X