Hamile miyim?

Lavinia2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2021
3
0
24
Kızlar bende pkos var 34 günde bir adet oluyorum eşimle adetim biter bitmez ve adetimden 18 gün gonra birliktelik yaşadık 20 güne yakın göğüs şişliği var sürekli uykum geliyor aşırı derecede lavaboya gidiyorum 10 gün öncesinde sırtım ve karnım fena ağırdı ama adetime daha çok vardı şimdi adetime 1 gün var ve yine karnımın altı kasık bölgemde regl sancısı gibi bir ağrı hissediyorum dün akşam saatlerinde erken gebelik testi yaptım dayanamayıp fakat negatif çıktı ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum bu belirtileri yaşayıp test yapıp negatif çıktıktan sonra kanda hamile olduğunu öğrenen var mı sizce neden böyle oluyor

Kızlar bende pkos var 34 günde bir adet oluyorum eşimle adetim biter bitmez ve adetimden 18 gün gonra birliktelik yaşadık 20 güne yakın göğüs şişliği var sürekli uykum geliyor aşırı derecede lavaboya gidiyorum 10 gün öncesinde sırtım ve karnım fena ağırdı ama adetime daha çok vardı şimdi adetime 1 gün var ve yine karnımın altı kasık bölgemde regl sancısı gibi bir ağrı hissediyorum dün akşam saatlerinde erken gebelik testi yaptım dayanamayıp fakat negatif çıktı ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum bu belirtileri yaşayıp test yapıp negatif çıktıktan sonra kanda hamile olduğunu öğrenen var mı sizce neden böyle oluyor
Adetine 1 gün varken negatif çıkmaz

D0324448-3DEF-4CD7-9F32-25D8F4064BD8.jpeg
Merhaba adetime henüz 1 haftadır iki testimde bu şekilde silik çıktı sizce hamilelik var mıdır

Evet öyle 1 hafta var adetime mayıs ayında kürtaj yaşadım 3 adet döneminden sonra tekrar denedik şimdi silik görünce umutlandım böyle olan var mı diye merak ettim

Ben olsam kan veririm çünkü çizgi belli sabahtan gidip sağlık ocağında verebilirsiniz
Bunuda bu sabah yaptım daha belirginleşti biradan kan vericem dua edin inşallah herşey yolunda gitsin çok mutlu oldum 😍

Eklentiler

• 41C1B581-6B6D-4E78-BA4C-F8D3247857FD.jpeg
    41C1B581-6B6D-4E78-BA4C-F8D3247857FD.jpeg
    198,3 KB · Görüntüleme: 97
Bunuda bu sabah yaptım daha belirginleşti biradan kan vericem dua edin inşallah herşey yolunda gitsin çok mutlu oldum 😍
Giremedim menemenle uğraşıyordum ama dün gece aklıma geldiniz sonuç ne oldu acaba diye hamilelik bariz belli ama insan doktordan duymak istiyor Rabbim hayırlısını nasip etsin 🤩🙏

pco da gebelik belirtileri yapabiliyor. bende 45-50 günde bir adet oluyordum. hep senin gibi bulantı halsizlik oluyordu hatta doktorun biri 3 ay bana gebesin dedi. bence biraz bekle güzelim

Bence gene çok umutlanmayın ama hamileyseniz ilk kanda çıkar idrarda sonra çıkar idrarda da çıkabiliyor bazen ama

X