Hamile miyim?

Lavinia2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2021
3
0
21
Kızlar bende pkos var 34 günde bir adet oluyorum eşimle adetim biter bitmez ve adetimden 18 gün gonra birliktelik yaşadık 20 güne yakın göğüs şişliği var sürekli uykum geliyor aşırı derecede lavaboya gidiyorum 10 gün öncesinde sırtım ve karnım fena ağırdı ama adetime daha çok vardı şimdi adetime 1 gün var ve yine karnımın altı kasık bölgemde regl sancısı gibi bir ağrı hissediyorum dün akşam saatlerinde erken gebelik testi yaptım dayanamayıp fakat negatif çıktı ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum bu belirtileri yaşayıp test yapıp negatif çıktıktan sonra kanda hamile olduğunu öğrenen var mı sizce neden böyle oluyor

LOTUS0

'ailurophile'
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
9.599
22.284
Gecikince ilk idrarla test yapin. Silik dahi olsa çift çıkarsa hamilesiniz demektir.

Slakra

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
631
328
23
Kızlar bende pkos var 34 günde bir adet oluyorum eşimle adetim biter bitmez ve adetimden 18 gün gonra birliktelik yaşadık 20 güne yakın göğüs şişliği var sürekli uykum geliyor aşırı derecede lavaboya gidiyorum 10 gün öncesinde sırtım ve karnım fena ağırdı ama adetime daha çok vardı şimdi adetime 1 gün var ve yine karnımın altı kasık bölgemde regl sancısı gibi bir ağrı hissediyorum dün akşam saatlerinde erken gebelik testi yaptım dayanamayıp fakat negatif çıktı ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum bu belirtileri yaşayıp test yapıp negatif çıktıktan sonra kanda hamile olduğunu öğrenen var mı sizce neden böyle oluyor
Adetine 1 gün varken negatif çıkmaz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 172 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

panterler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2021
6
0
23
D0324448-3DEF-4CD7-9F32-25D8F4064BD8.jpeg
Merhaba adetime henüz 1 haftadır iki testimde bu şekilde silik çıktı sizce hamilelik var mıdır

panterler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2021
6
0
23
Evet öyle 1 hafta var adetime mayıs ayında kürtaj yaşadım 3 adet döneminden sonra tekrar denedik şimdi silik görünce umutlandım böyle olan var mı diye merak ettim

panterler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2021
6
0
23
Ben olsam kan veririm çünkü çizgi belli sabahtan gidip sağlık ocağında verebilirsiniz
Bunuda bu sabah yaptım daha belirginleşti biradan kan vericem dua edin inşallah herşey yolunda gitsin çok mutlu oldum 😍

Eklentiler

• 41C1B581-6B6D-4E78-BA4C-F8D3247857FD.jpeg
    41C1B581-6B6D-4E78-BA4C-F8D3247857FD.jpeg
    198,3 KB · Görüntüleme: 70