Hamile miyim

Japsnjapsjaps

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2021
43
9
22
Selam arkadaşlar lütfen yardım edin yaşayan var mı. Benim regl düzensiz oluyor bazen 28 bazen 36 günde bir ama 36 yı hiç geçmedi . Bugün 36. Gün ve regl olmadım bu ay sadece 1 hafta önce kondom ile ilişkiye girdik ama kondom olmasına rağmen içindeyken boşaldı. Hamile kalma şansım var mı yoksa stresten mi . Hamilelik testi için bir kaç gün daha bekleyeceğim ama yaşayan var mı bilmek istedim. Bugün sabah bulantım da oldu karnında şişlik hissediyorum

zaten adetleriniz düzensizmiş büyük ihtimal gecikmiştir stresten ama siz gene de bir test yapın ya da en garantisi kan verin. Kondomda delinme vs yoksa ve düzgün kullanıldıysa ihtimal çok çok düşük.

zaten adetleriniz düzensizmiş büyük ihtimal gecikmiştir stresten ama siz gene de bir test yapın ya da en garantisi kan verin. Kondomda delinme vs yoksa ve düzgün kullanıldıysa ihtimal çok çok düşük.
Delinme falan yoktu ama içindeyken bir kez boşaldı. Şuan 36 gündür olmuyorum zaten 35-36 günde bir oluyorum ama stres yaptım karın ağrım var fakat bir türlü regl olmadım. Aşının 2. Dozundan dolayı da olabilir diyorlar

X