hamile miyim

kaykay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
37
0
Reglim 3 gun gecikti gebelik Testi yaptım 2 tane pozitif cikti hamile miyim acaba

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2618 gün geçti.

crksra

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2013
15
3
mrb herkese. ben 4 ay önce dış gebelik geçirdim. 3 aylık korunma sonrası hsg filmim çekildi. filmi çekindiğim haftanın sonu yumurtlama dönemimdi. denedik... ilişkiden 2 gün sonra kasıklarımda ara ara batmalar ve adet olacakmışım gibi sürekli bi agrı başladı. 7 gün sonra kan testi yaptırdım negatif cıktı. ama hala kasıgımda ağrı var. adetimede 8 gün var. bu forumda bi arkadaş yazmış kasıktak agrı bebeğin rahme yerleşmeye çalışmasından kaynaklanıyormuş diye. bu kadarerken kan testinde bile çıkmaz diyolar. negatif çıkıp soradan hamilelik belli olanda cokmuş. kafayı yıycem :KK43: sizce neden bu ağrılar ???

kaykay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
37
0
Agri hafif ve arada mi oluyor gaz sikismasi gibi mi benim oyle

kaykay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
37
0
Lütfen yardım edin

kanaryamm

Bal kızım 🐥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2012
7.459
6.331
Reglim 3 gun gecikti gebelik Testi yaptım 2 tane pozitif cikti hamile miyim acaba

canım hamilesin kesin olarak o testin pozitif çıkması çok zor biz yırtıyoruz kendımızı cıkmıyo malesef nişanlımısın evlimisin nişanlı yazıyoda kafam karıştı:44:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 713 gün geçti.

kaykay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
37
0
Evliyim canim nisanli iken kayit oldum degistirmedim. Kesin sonuc icin sabah bi daha yapcam. Esimin babası vefat etti zaten uzgun emin olmadan bi sey demek istemiyorum

kaykay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
37
0
canım hamilesin kesin olarak o testin pozitif çıkması çok zor biz yırtıyoruz kendımızı cıkmıyo malesef nişanlımısın evlimisin nişanlı yazıyoda kafam karıştı:44:
Evliyim canim nisanli iken kayit oldum degistirmedim. Kesin sonuc icin sabah bi daha yapcam. Esimin babası vefat etti zaten uzgun emin olmadan bi sey demek istemiyorum

kanaryamm

Bal kızım 🐥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2012
7.459
6.331

bence hamilesin canım hayırlı olsun buarada basınızsaolsun...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 713 gün geçti.

kaykay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
37
0
Ayy inşallah hamileyimdir allah tum isteyenlere nasip etsin

SPAWNS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2014
977
311
31
Selam kızlar bu ay klomen kullandım ama hıc yumurtam gelısmedı progestan verdı doktor edet olunca gel iğne tedavısıne başlıcaz dedı progestan bıteli 10 gun oldu ama hala adet olamadım iki gün once ıdrar testı yaptım negatif cıktı doktorumu aradım az once kan testı yaptır on gun sımdıye kadar oman lazımdı dedı ama olsa ıdrarda cıkmaz mıydı kafam cok karıştı ya :KK43: lütfen yardımcı olun noluyor bana

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1865 gün geçti.

erikcanavari

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
55
10
canm umutlanma derım bn sana . hayallerını yıkmak ıstemem ama umutlanma daha dun basıma geldı adetım 4 gun gecıktı. ıkı defa test yaptım pozıtıf cıktı.. dun kan tahlılı yaptım negatıf cıktı .. nasıl uzuldum anlatamm :KK43:( senınde uzulmenı ıstemem . fazla umutlanma ...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2013 gün geçti.

erikcanavari

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
55
10

canm umutlanma derım bn sana . hayallerını yıkmak ıstemem ama umutlanma daha dun basıma geldı adetım 4 gun gecıktı. ıkı defa test yaptım pozıtıf cıktı.. dun kan tahlılı yaptım negatıf cıktı .. nasıl uzuldum anlatamm :KK43:( senınde uzulmenı ıstemem . fazla umutlanma ...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2013 gün geçti.

kaykay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
37
0
Kan testi icin randevu almak gerekir mi