hamile miyim

kaykay

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
62
16
Reglim 3 gun gecikti gebelik Testi yaptım 2 tane pozitif cikti hamile miyim acaba

mrb herkese. ben 4 ay önce dış gebelik geçirdim. 3 aylık korunma sonrası hsg filmim çekildi. filmi çekindiğim haftanın sonu yumurtlama dönemimdi. denedik... ilişkiden 2 gün sonra kasıklarımda ara ara batmalar ve adet olacakmışım gibi sürekli bi agrı başladı. 7 gün sonra kan testi yaptırdım negatif cıktı. ama hala kasıgımda ağrı var. adetimede 8 gün var. bu forumda bi arkadaş yazmış kasıktak agrı bebeğin rahme yerleşmeye çalışmasından kaynaklanıyormuş diye. bu kadarerken kan testinde bile çıkmaz diyolar. negatif çıkıp soradan hamilelik belli olanda cokmuş. kafayı yıycem :KK43: sizce neden bu ağrılar ???

Agri hafif ve arada mi oluyor gaz sikismasi gibi mi benim oyle

Reglim 3 gun gecikti gebelik Testi yaptım 2 tane pozitif cikti hamile miyim acaba

canım hamilesin kesin olarak o testin pozitif çıkması çok zor biz yırtıyoruz kendımızı cıkmıyo malesef nişanlımısın evlimisin nişanlı yazıyoda kafam karıştı:44:

Evliyim canim nisanli iken kayit oldum degistirmedim. Kesin sonuc icin sabah bi daha yapcam. Esimin babası vefat etti zaten uzgun emin olmadan bi sey demek istemiyorum

canım hamilesin kesin olarak o testin pozitif çıkması çok zor biz yırtıyoruz kendımızı cıkmıyo malesef nişanlımısın evlimisin nişanlı yazıyoda kafam karıştı:44:
Evliyim canim nisanli iken kayit oldum degistirmedim. Kesin sonuc icin sabah bi daha yapcam. Esimin babası vefat etti zaten uzgun emin olmadan bi sey demek istemiyorum

Ayy inşallah hamileyimdir allah tum isteyenlere nasip etsin

Selam kızlar bu ay klomen kullandım ama hıc yumurtam gelısmedı progestan verdı doktor edet olunca gel iğne tedavısıne başlıcaz dedı progestan bıteli 10 gun oldu ama hala adet olamadım iki gün once ıdrar testı yaptım negatif cıktı doktorumu aradım az once kan testı yaptır on gun sımdıye kadar oman lazımdı dedı ama olsa ıdrarda cıkmaz mıydı kafam cok karıştı ya :KK43: lütfen yardımcı olun noluyor bana

canm umutlanma derım bn sana . hayallerını yıkmak ıstemem ama umutlanma daha dun basıma geldı adetım 4 gun gecıktı. ıkı defa test yaptım pozıtıf cıktı.. dun kan tahlılı yaptım negatıf cıktı .. nasıl uzuldum anlatamm :KK43:( senınde uzulmenı ıstemem . fazla umutlanma ...

canm umutlanma derım bn sana . hayallerını yıkmak ıstemem ama umutlanma daha dun basıma geldı adetım 4 gun gecıktı. ıkı defa test yaptım pozıtıf cıktı.. dun kan tahlılı yaptım negatıf cıktı .. nasıl uzuldum anlatamm :KK43:( senınde uzulmenı ıstemem . fazla umutlanma ...

Kan testi icin randevu almak gerekir mi

kızlar adetim gununden 1 gn önce ve sadece 1 gun surdu 5 gundur cok acaip bi migde bulantım ve kasık agrım var herşey kokuyo hiçbirsey yiyemiyorum sanki sürekli adet olacakmış veya tuvalete gidicekmişm gbi hissedyrm ve akntm var dun test yaptm ama negtf cıktı:KK50:

Bnce yarin bir test daha yap gerci anlatilanlara gore cok guven olmuyormus ama yap bakalim hayirli haberlerini duyariz inşallah

Son düzenleme:
Cesaretimi toplayip bir turlu doktora gidemedim adetimin ustunden 9 gun gecti ama doktora gidemiyorum. Hm cesaretim hm vaktim yok ne yapmalıyım sizce

X