HAMİLE MİYİM?

whisperrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
126
23
merhabalar;
13 martta korumalı olarak ilişkiye girdim ancak sonrasında 3 kez adet gördüm lakin normalde çok yoğunken biraz daha azdı.. 4-5 gün civarı sürdü son günlerinde kahverengi lekeler oldu. ama normal gününde gördüm adet.
buna rağmen üstüne görme meselesinden dolayı iki haftada bir 5 kere gebelik testi yaptım , hassas olandan ve klasik olandan hepsi negatif çıktı. kan testimde bchg oranım 0.1 çıktı .
yanlız şöyle bi durum var; aşırı iştah artışı ve kilo almayışıma rağmen göbekte büyüme var. mide bulantılarım ve baş dönmelerim var.
yine de gebelik ihtimali var mı ?
internette biraz araştırma yaptığımda bütün bunlara rağmen gebelik ihtimali olduğu yazan durumlar var.. sizce olabilir mi ? kuruntu mu yapıyorum? aylardır yaşam kalitem oldukça düştü çünkü gebelik için erken olduğunu düşünüyorum...
( bu arada ultrasona girmeyi düşündüm ancak kadın doğum uzmanı bchg oranı gebelik göstermedği sürece ultrasona giremeyeceğimi söyledi..)

gebe deilsiniz sakın olun lutfen bunlar belki kullandığınız bır ılacın ya da hormonlarınzın açlığı .... gobek ise kılodur... beta hcg bu degerde ıken hem adet gormuşken 3 kez zor yanı ımkansıza yakın zor....

canım hamile deilsin betahcg değerinle konuşmuorum sadece eğer hamile olsaydın karın şişmesi dışında başka belirtilerde mutlaka yaşardın neden kendıne ezıyet edıyorsun o kadar zaman geçmiş ustunden 3 kez adet olmuşsun bethcg değerin 0-5 arasında kaç tane test yapmışsın ???? sorunun psikolojik bence başka bır korunma yontemı deneyebılırsın...

Kızlar benim ara ara kahverengi lekelerim geliyor 8 gündür normalde adet olmaliydim bu tarihlerde.doğru düzgün adet olmadım sadece kahve rengi afedersiniz pedimi doldurmayacak kadar küçük küçük lekelerim var. kan testi yaptım 3 gun once negativ . geç döllenme dedikleri şey olabilirmi ? Hiç birşey anlamadım birde ben hiç böyle olmazdım 5 gün sürerdi adetim ve çok yoğun olurdum .

canım hamile deilsin betahcg değerinle konuşmuorum sadece eğer hamile olsaydın karın şişmesi dışında başka belirtilerde mutlaka yaşardın neden kendıne ezıyet edıyorsun o kadar zaman geçmiş ustunden 3 kez adet olmuşsun bethcg değerin 0-5 arasında kaç tane test yapmışsın ???? sorunun psikolojik bence başka bır korunma yontemı deneyebılırsın...

ya arkadaşlarım da öyle diyo ama hani mesela diyorum adet oldun olmaz hamilelik filan diyorum internete bi giriyorum yok işte benim amcamın kızının eltisi hamileyken dokuz ay boyunca adet olmuş yazmış biri . diyorum kanda test yaptım negatif işte biri yazmış benim kanda testim negatifti hamileymişim. sonra diyorum okadar idrar testi yaptım birileri yazmış 10 tane tes negatif çıktı ama hamileymişim.. biri yazmış hiç belirti yok hatta karnım dümdüz 5 aylık hamileyim.... kafayı yemek üzereyim ! daha önce de gebelik risklerim oldu ama hiç internete bakmadan test sonucum negatifse negatif kabul edip önüme baktım hiç kafama takmadım ilk kez bi internete yazıyım dedim kaç aydır uykularım kaçıyor...

Kızlar benim ara ara kahverengi lekelerim geliyor 8 gündür normalde adet olmaliydim bu tarihlerde.doğru düzgün adet olmadım sadece kahve rengi afedersiniz pedimi doldurmayacak kadar küçük küçük lekelerim var. kan testi yaptım 3 gun once negativ . geç döllenme dedikleri şey olabilirmi ? Hiç birşey anlamadım birde ben hiç böyle olmazdım 5 gün sürerdi adetim ve çok yoğun olurdum .

durum ne şuan adetin normalde döndü mü?

X