Hamile olabilir miyim? Fikirlerinize ihtiyacım var.

Mutiss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2022
7
1
32
Merhabalar
6 yıldır evliyim ilk defa Çiçocuk yapmaya karar verdikten sonra hemen doktora gittim. Polikistik over olduğumu söyledi ama hamileliğe çok engel olmadığını kendisinin de pco olduğunu çocuğu olduğunu söyleyince rahatladım. Sonrasında yumurta takibi yapalım hormonlarına bakalım dedi. Hormonlarımda süt hormonum yüksek çıktı hemen ilaca başladım bu sürede yumurta takibini yaptı 20mm ulaşınca çatlatma iğnesi yaptı 1 Ağustosta şansa bırakmamak için doktor. 9 ağustosta 8 gün sonra erken gebelik testi ile ucuz testlerden yaptım. Erken gebelik testi tek çizgi çıktı ucuz test silik çıktı. Fakat çatlatma iğnesinde 12 gün süre yapmayın diyorlar pozitif çıkma olayı yüksek diye ama bende o bile olmadı. İğneden sonraki 9. Günümdeyim karnımın alt bölgesinde bugün baya baya ağrılar oluyor yumurtalık ağrısı da olabilir. Adet ağrılarıma da çok benziyor hamile olma ihtimalim var mıdır onun belirtisi olabilir mi kızlar yoksa adet sancısı olmadı mı bebiş :KK43: test için erken davrandım fakat o bile tek çizgi ve silik çıkınca umutsuz oldum.

Merhabalar
6 yıldır evliyim ilk defa Çiçocuk yapmaya karar verdikten sonra hemen doktora gittim. Polikistik over olduğumu söyledi ama hamileliğe çok engel olmadığını kendisinin de pco olduğunu çocuğu olduğunu söyleyince rahatladım. Sonrasında yumurta takibi yapalım hormonlarına bakalım dedi. Hormonlarımda süt hormonum yüksek çıktı hemen ilaca başladım bu sürede yumurta takibini yaptı 20mm ulaşınca çatlatma iğnesi yaptı 1 Ağustosta şansa bırakmamak için doktor. 9 ağustosta 8 gün sonra erken gebelik testi ile ucuz testlerden yaptım. Erken gebelik testi tek çizgi çıktı ucuz test silik çıktı. Fakat çatlatma iğnesinde 12 gün süre yapmayın diyorlar pozitif çıkma olayı yüksek diye ama bende o bile olmadı. İğneden sonraki 9. Günümdeyim karnımın alt bölgesinde bugün baya baya ağrılar oluyor yumurtalık ağrısı da olabilir. Adet ağrılarıma da çok benziyor hamile olma ihtimalim var mıdır onun belirtisi olabilir mi kızlar yoksa adet sancısı olmadı mı bebiş :KK43: test için erken davrandım fakat o bile tek çizgi ve silik çıkınca umutsuz oldum.
Hakkınızda hayırlsı olsun.Morelinizi bozmayın hemen

Merhabalar
Tatlim erken davranmissin bence biraz sabret bakalim hemen uzme kendini insallah rabbim kalbine gore versin 💛

Ben 9 Ağustos da düşük yaptım kürtaj oldum bana da polikistik över var dediler sonrasında ilk defa doğum kontrol hapı içiyorum şuan ve doktor bana korunmayla alakalı birşey demediği için korunmasız ilişki yaşadım salak gibi araştırmadım hiç ve şuan napıcam bilmiyorum içmesem hormonlarımı kötü etkiler içsem Ya hamileysem kürtaj olalı 25 gün oldu sizce olur mu böyle birşey

Merhaba kızlar bende vajinusmusu bir yıl sonra yendim hamilelik düşünüyorum 25 ağustosta adet olmam gerekirken olmadım 3 eylülde oldum 7 eylülde bitti 8 10 12 14 eylülü değerlendirdik aynı zamanda ovulasyon testi yapıyorum çift çizgiyi yakalayamadım henüz iki gündür şiddetli sağ boşluğum belim başım ağrıyor şişkinliğim var çok fazla ve afedersiniz kabızlık yaşıyorum 12 eylülde pembemsi bi akıntı gördüm adetim de 7 sinde bitti sizce psikolojik mi yani bu kadar erken belirtiler olmaz diye düşünüyorum ümitlenip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum az önce kaset test yaptım negatif

Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz

X