Hamile olabilir miyim? Paranoya mı yapıyorum ?

zamanyolcusuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2022
13
0
20
İyi günler ben 5 mayısta erkek arkadaşımla cinsel bir birliktelik yaşadım. Bu birlikteliğin detaylarını anlatmak istiyorum. Öncelikle erkek arkadaşım benle görüşmeden önce gün içinde birkere boşalmış benle görüştüğünde ise sürtünme yoluyla bi deneyimimiz oldu ama boşalma vajina etrafına falan değildi elime idi karnımada sıçradı bu süreçten sonra ayağa kalkıp tuvalete gittim karnımdan akan spermleri sildim ama alelacele sildim ve tam hatırlamıyorum vajinama değdi mi değmedi mi ardından idrarımı yaptım burayı böyle kapatıyorum . ikinci birleşmemizde yine aynı günde tekrardan sürtünme yaşadık ve asıl korkum burda başlıyor . Kesinlikle boşalma vajinaya olmadı ama ya penisinde sperm kaldıysa ya da zevk suyu aktıysa ve içinde sperm bulunuyorsa diye korkuyorum ha bu arada bu ilişkiden sonra da kalkıp tuvalete gittim ve bu sefer aklım başımda şekilde üstümü sildim yine idrarımı yaptım ve dönüş yolunda paranoyam başladı erkek arkadaşıma yazdım sonraki gün sabahtan buluşup ertesi gün hapı ella aldık ve gün boyu yanımdan ayrılmadı. Hapı aldım ve 16 mayısta yumurtladığımı hissettim normalde öyle bi his gelmezdi ama akıntı hesaplamalarımdan falan böyle bir şey çıkardım. Normal yumurtlamam ovulasyon hesaplamalarıma göre 8,9 mayıs civarıydı şuan normal reglimi iki gün geçtim sizce hamile olabilir miyim ? test yapmalı mıyım ?

Not: Alaycı yorumlarınızı kendinize saklayın nolur içim ferahlasın istiyorum ne zaman regl olurum ? iyi günlerr

Başka ne yorum yapabiliriz ki bu yazdıklarınıza??
Beraberlik yaşamadan önce bebek nasıl olur nasıl hamile kalınır onu araştır sevişmeye aklınız varsa ona da olsun
Ya haklısınız laf söylemekte ama sizin kadar deneyimli veya bilinçli değilim özür dilerim emin olun akıllanmış sayılırım bu konuda tr şartlarına görw bilinçliyim bile insanlar geri çekilerek hamile kalmaktan korunuyor lütfen yapmayın

Ya haklısınız laf söylemekte ama sizin kadar deneyimli veya bilinçli değilim özür dilerim emin olun akıllanmış sayılırım bu konuda tr şartlarına görw bilinçliyim bile insanlar geri çekilerek hamile kalmaktan korunuyor lütfen yapmayın
Yoo hiç de bilinçli değilsin :KK14:

Geri çekilme bir doğum kontrol yöntemi değildir. Geri çekilme ile hamile kalan aradaşlarım var

Yahu akıllanmana gerek yok. Sevişeceksen yine seviş de sperm vajinaya girmeden hamile kalınmaz. Ordan burdan artık spermler vajinaya doğru gidemez, vajina içinde bile zor hareket ediyor keretalar. Hele bir de sabah bi kere boşalmış adam spermler iyice azalmıştır. İkincisinde daha da azalmıştır. Ella bozmuştur regl döngünü bir şey olmaz ama yasmin al bi daha aklında soru kalmasın 😊🥰 ama seviştin diye sonra kötü hissedip sıkıntı yaşayacaksan onu da yapma 😍🥰

Yahu akıllanmana gerek yok. Sevişeceksen yine seviş de sperm vajinaya girmeden hamile kalınmaz. Ordan burdan artık spermler vajinaya doğru gidemez, vajina içinde bile zor hareket ediyor keretalar. Hele bir de sabah bi kere boşalmış adam spermler iyice azalmıştır. İkincisinde daha da azalmıştır. Ella bozmuştur regl döngünü bir şey olmaz ama yasmin al bi daha aklında soru kalmasın 😊🥰 ama seviştin diye sonra kötü hissedip sıkıntı yaşayacaksan onu da yapma 😍🥰
teşekkür ederm çok tatlı yanıtınız için 😻

teşekkür ederm çok tatlı yanıtınız için 😻
Önemli değil üzülüyorum sizin için hem topluma uyum sağlamak hem de isteklerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz. Herkes ya cesur ol ya da yapma diye yüzünüze bağırıyor ama bunun kolay olmadığı da açık. Keşke ülkemiz daha refah bir ülke olsa, erken yaşlarda ekonomik bağımsızlığını elde edip sevdiğiniz insanlarla evlenebilseniz de şu yaşadığınız şeylere gerek kalmasa

X