Hamile olabilir miyim

Daha dün yazdım size ve olmaz dedim. Su serptiniz içime dediniz hala aynı soruyu sormaya devam ediyorsunuz. Tekrar söylüyorum; eşiniz ne yapıp yapmadığını daha iyi bilir. 3 senedir bu yöntemle korunan biri olarak bir gün bile böyle bir şey yaşamadım. İyi kötü bende ne zaman ne olduğunu anlıyorum. Üzgünüm ama ya yeni evlisiniz bilginiz yok yada bu korunma yönteminden nasıl birşey olduğundan haberiniz yok. Boşalmadı diyorsunuz hala hamile miyim belirti yok demişsiniz. Siz en iyisi korunma yöntemini değiştirin.
Erkek arkadaşımla 16sı cinsel ilişkiye girdim 24 saat içinde postpil içtim 1 hafta sonra erkek gebelik testi yaptık negatif çıktı 28i adet günüm ağrı ve kramp oldu bugün 29u dizimde bi ağrı noldu ve pembe kanamam oldu ve durdu hemile olma ihtimalim ne çok tedirginim.

Erkek arkadaşımla 16sı cinsel ilişkiye girdim 24 saat içinde postpil içtim 1 hafta sonra erkek gebelik testi yaptık negatif çıktı 28i adet günüm ağrı ve kramp oldu bugün 29u dizimde bi ağrı noldu ve pembe kanamam oldu ve durdu hemile olma ihtimalim ne çok tedirginim.
Geçmiş olsun. Öncelikle çok üzüldüm hastaneye gidip durumu anlatın size bir test yapsın.

Bana yardımcı olabilirmisiniz
Erkek arkadaşımla 16sı cinsel ilişkiye girdim 24 saat içinde postpil içtim 1 hafta sonra erkek gebelik testi yaptık negatif çıktı 28i adet günüm ağrı ve kramp oldu bugün 29u dizimde bi ağrı noldu ve pembe kanamam oldu ve durdu hamile olma ihtimalim ne çok tedirginim.
Bence değilsindir sökülür adetin adet başlarken de bunlar gözükür

X