Hamile olabilir miyim?

erdilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
59
23
Merhaba 6 gündür adet olamıyorum. 3 gün önce hamilelik için kan testi yaptırmıştım negatif çıktı. Bugün ise kahverengi akıntı geldi çok az. Sorun ne olabilir?

Merhaba 6 gündür adet olamıyorum. 3 gün önce hamilelik için kan testi yaptırmıştım negatif çıktı. Bugün ise kahverengi akıntı geldi çok az. Sorun ne olabilir?
Yerleşme kanaman olabilir canım .Kırmızı değil diğmi miktarı ne kadar ?

Geç döllenme felan olabilir.
İnş hamilesindir biraz daha bekle adete dönmezse kan testi ver

kahverengi 3-4 damla geldi. 3 gün önceki testte negatif çıkınca üzüldüm adetimi bekliyodum.
Canım biraz daha bekle bende de negatif çıktı p.tesi tekrar yapcam.Birşey olmazda sende tekrar dene

Gecikmenin 3. gününde baktırdım 0.100 çıktı
O bile birşey direk 0 çıkmamış.

Yükselebilir canım bugün gecikmenin 6.günüydü sanırım hafta içi çarşamba felan bir test daha yaptır yükselme varmı bak

Ara ara biraz daha geliyo onun dışında bişey yok. Renk kırmızıya dönmezse pazartesi doktora gidicem.
Bbitmesini bekle çoğalıp azalma yada belirli saatlerdemi olucak iyi takip et afedersin saat başı kontrol ediyordum ben gece bile kalkıp bakıyordum

O bile birşey direk 0 çıkmamış.

Yükselebilir canım bugün gecikmenin 6.günüydü sanırım hafta içi çarşamba felan bir test daha yaptır yükselme varmı bak

Canım 0.1 çıkmış boşa umut gibi oluyor sanki sen bilirsin tabii ama

Ne guzel ogrende bosa umut dagitma...
Önemli olan bilmemek değil öğrenmemek canım.Boşa umut dağıtma derken? Yanlış bir bilgim olabilir bunu paylaştım ve sağolasın canım senin sayende öğrendim bu işlerde yeniyim bilmiyorum.Haklısında ama :-)

X