Hamile olduğunu bilmeden tarlusal kullananlar acilll

Ben kullandım adetim çok geçmişti ve kan ile idrar testlerim negatifti tarlusalı kullanırken yumurtlama olmuş tekrar ve hamile kalmışım. 1 kutusunu bitirmiştim adet yine gelmeyince bir baktık hamileyim. Dr zarar vermeyeceğini söyledi. Korkma
Bu ne zaman oldu canım, hiç haberim yoktu :KK64:

Adet olmadım dr beta baktı gebelik yoktu tarlusal verdi ve 10 gün içinde adet olursun dedi olmadım dra gittim bebeğin kesesini gördüm

Bende bu durumdayım 8 günüm geçti ve bu hayatımda bu kadar geçmesi ilk oluyor en son geçince hamiş kalmıştım.kist vesaire hiç birşeyim yok içmekte kararsızım. Şimdi ise testlerim negatif doktor tarlusal verdi kullan dedi 😒kullansam mı bilemedim? 🙈

Bende bu durumdayım 8 günüm geçti ve bu hayatımda bu kadar geçmesi ilk oluyor en son geçince hamiş kalmıştım.kist vesaire hiç birşeyim yok içmekte kararsızım. Şimdi ise testlerim negatif doktor tarlusal verdi kullan dedi 😒kullansam mı bilemedim? 🙈
Kan verin sonra kullanın bence

Üzüldüm zor işler bunlar tşkr ederm.
Evet o yüzden emin değilseniz kullanmayın tarlusalı drm tarlusal çolta masum bi ilaç değil demişti biraz daha geçsin tekrar test yapın negatif çıktıktan sonra kullanın

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum adetim gecikince 5. Günü test yaptım negatif çıktı sağlık ocağına kan verdim negatif çıktı geçen hafta çarşamba adet olmadım diyerek hastaneye gittim kan aldılar yine gebelik çıkmadı doktor tarlusal verdi . Günde bir tane içecektim kutuda 12 tane var ben 4 tanesini içtim aşırı kasık ağrılarım ve göğüs sızlamam olunca tekrar test yaptım pozitif çıktı kan verdim beta değerim 112 çıktı yani hamileyim ama tarlusal içtiğim için endişeliyim bebeğime bir şey olurmu ki düşer mi diye bu durumu yaşayanlar lütfen yazsın birde 112 değeri normal mi ?
Sitede bu durumu yaşayan çok kişi var. İnşallah sağlıkla devam eder

Evet o yüzden emin değilseniz kullanmayın tarlusalı drm tarlusal çolta masum bi ilaç değil demişti biraz daha geçsin tekrar test yapın negatif çıktıktan sonra kullanın
Tamam öyle yaparım bende en azından 10 geçsin istiyorum zaten olmazsa tekrar kan verip kullanıcam. Çok sağolun insan böyle şeyler yaşayınca nereye yazıp meded umacağını bilemiyor inanın 😢

Tamam öyle yaparım bende en azından 10 geçsin istiyorum zaten olmazsa tekrar kan verip kullanıcam. Çok sağolun insan böyle şeyler yaşayınca nereye yazıp meded umacağını bilemiyor inanın 😢
Haklısınız inşallah gebeliktir hayırlı haberlerinizi bekliyorum 😍

X