Hamile olma ihtimalim?

bbbbsseeee

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
55
34
33
Merhabalar nişanlımla imam nikahımız var ama aklımı günlerdir kurcalayan bir şey var yardım ederseniz sevinirim. Nişanlımla reglimden 3-4 gun önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kondom+geri çekilme yöntemiyle korunduk fakat bir aksilik sonucu bakireliğimi kaybettim ve bu bizim ilk ilişkimizdi ben daha resmi nikahımız olmadığından korkumdan 12 saat sonra ertesi gün hapı içtim ve 3 gün sonra da regl oldum fakat normalinden farklı rengi biraz acıktı ve 2 gün cok yoğun geldi bir gün kesildi diğer güb kahverengi lekelenmem oldu ve regl bitti internrte bunun elladan kaynaklı olabileceği yazıyor fakat ben hamilelikte yerleşme kanaması vb şeyler okudugum için korktum hamile olma ihtimalim var mı yardımcı olursanız sevinirim

Mümkün değil kondom varsa bekaret kaybolmasi bir sey ifade etmez. Medeni durumunuz da kimseyi alakadar etmez belirtmenize gerek yok. Biz olsun diye aylardir ugraşıyoruz olmuyor. O kadar kolay bi şey değil artık. Bu düzensizliği de hap yapiyor. Diger regller de bozulabilir.

Mümkün değil kondom varsa bekaret kaybolmasi bir sey ifade etmez. Medeni durumunuz da kimseyi alakadar etmez belirtmenize gerek yok. Biz olsun diye aylardir ugraşıyoruz olmuyor. O kadar kolay bi şey değil artık. Bu düzensizliği de hap yapiyor. Diger regller de bozulabilir.
Teşekkür ederim yorumunuz için stresten ölmek üzereyim hem geri cekilme hem kondom hem hap nasıl ya diye sinirlerim çok bozuldu

Sürtünerek yakınlaşmada geri çekilme nasıl oluyor canım anlamadm ? 🙄

Orgazm olmadan geri çekildi
Yok canm onu sormak istemedim geri çekilme yöntemi genelde tam birleşme durumunda kullanıldığı için onu anlamamıştm 🤗 Bide hamile değilsindir bu durumda 3lü koruma yöntemiyle hiç hamile değilsindir.. yerleşme kanaması o kadar yoğun ve çok olmaz canım içini ferah tut 🤗🤗

Teşekkür ederim😅
Yok canm onu sormak istemedim geri çekilme yöntemi genelde tam birleşme durumunda kullanıldığı için onu anlamamıştm 🤗 Bide hamile değilsindir bu durumda 3lü koruma yöntemiyle hiç hamile değilsindir.. yerleşme kanaması o kadar yoğun ve çok olmaz canım içini ferah tut 🤗🤗
Teşekkürler gercekten icim rahatladı bir nebze de olsa🙏🏻

peki o zaman ben şu an regl oldum ilişkiden 3 gün sonra bu tamamen bir sorun yok anlamına mı gelir? süresi daha kısa sürdü ve rengi biraz daha acıktı sadece ama yoğunluğu fazla

peki o zaman ben şu an regl oldum ilişkiden 3 gün sonra bu tamamen bir sorun yok anlamına mı gelir? süresi daha kısa sürdü ve rengi biraz daha acıktı sadece ama yoğunluğu fazla
Sürtünmeyle ve kondomla o şekilde hamile kalınmaz hanımefendi ve ayriyetten ilaç almışsınz adetnzn kısa sürmesnin nedeni ilaçtır.. Hamilalikte adet olmaz olsa bile çok olmaz az az hafif lekelenme şeklinde olur..

X