Hamile olmak istiyorummm(yumurtlama tembeliği )

GulcanKarakayaTurker NZ

🌙🐥Kün fe yekün 🌙🐥
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
80
45
22
Evlendiğimden belli belki 30 defa test yaptim her defasinda umutluydum ve her defasinda negatif sonuçla karşılaşıp hayalkırıklığına uğradim yumurtlama tembelliği hakında bir bilgiye sahip degildim ve bu tehşis kondu soğan kürleri macunlar ilaçlar her yolu denedim olmadi ... benim durumumu yaşayalar ve hamile kalanlar varmi varsa benimle paylaşirsaniz sevinirim bana bi umut olursunuz.🌙🐥💞

Evlendiğimden belli belki 30 defa test yaptim her defasinda umutluydum ve her defasinda negatif sonuçla karşılaşıp hayalkırıklığına uğradim yumurtlama tembelliği hakında bir bilgiye sahip degildim ve bu tehşis kondu soğan kürleri macunlar ilaçlar her yolu denedim olmadi ... benim durumumu yaşayalar ve hamile kalanlar varmi varsa benimle paylaşirsaniz sevinirim bana bi umut olursunuz.🌙🐥💞
Canım kasıklardan hacamat olmanı tavsiye ederim

Canım bendede yumurta tembelliği vardı . Klomen catlama ignesi yaptırdım

Tam olarak beni anlatmışsın :KK43: bende 1 yıldan fazladır deniyorum soğan kürleri karışım macunlar hepsini denedim ama sonuç negatif ve ne eşim de nede bende hiç bir sorun gözükmüyor. Her ay heveslenip regl olunca da 3-4 gün moral bozukluğu yaşıyorum. Allah tez zaman da hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar verir inşallah ne diyelim :)

Tam olarak beni anlatmışsın :KK43: bende 1 yıldan fazladır deniyorum soğan kürleri karışım macunlar hepsini denedim ama sonuç negatif ve ne eşim de nede bende hiç bir sorun gözükmüyor. Her ay heveslenip regl olunca da 3-4 gün moral bozukluğu yaşıyorum. Allah tez zaman da hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar verir inşallah ne diyelim :)
Canım konuyu açan arkadasa da söyledim hacamat tavsiye ederim hacamat bütün tıkanıklıkları ve tembellikleri gideriyor

Canım konuyu açan arkadasa da söyledim hacamat tavsiye ederim hacamat bütün tıkanıklıkları ve tembellikleri gideriyor
Bir keresinde normal hacamata gittim sırtımdan yaptıracaktım daha bekardım o zaman. ama fenalaştım ilk defa bayılacak gibi oldum o yüzden olmadı. bu kasık hacamatını ilk defa duyuyorum yaptırdıktan sonra kanama oluyor mu ve ne zaman yaptırmak daha faydalı?

Bir keresinde normal hacamata gittim sırtımdan yaptıracaktım daha bekardım o zaman. ama fenalaştım ilk defa bayılacak gibi oldum o yüzden olmadı. bu kasık hacamatını ilk defa duyuyorum yaptırdıktan sonra kanama oluyor mu ve ne zaman yaptırmak daha faydalı?
Canım arastır istersen olduğun bölgede bak bi mesela ben normal tarama hacamatı yaptım ciddi bir kanama olmadı sülük bayaaa kan kaybettirdi hacamatta fazla kan kaybı olmuyo4 ama

Mrblar Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip eder inşAllah öncelikle ikinci çocuk için çabalarken öğrendim pco-insülin direnci, yumurta tembelliği, rezerv azlığı olduğunu yaşım 25'ti bı ay klomen+ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım olmadı geçikmeli adet oldum tedaviye devam etmedim adet olunca bal çörek otu tarçın kürü denedim o ay çok erken yumurtlama oldu testle takip ettim erken adet oldum ilaçların etkisi mi devam ediyordu yoksa kur mu ise yaradı bilemiyorum ama son adetim oldu hamile olduğumu öğrendim artık olmayacağını düşündüğüm anda bu kürü denediysenz ya da deneyecek olursanız ovulasyon testi ile deneyin derim ben testte pik gördüğümde kürü bıraktım cunki nette yazan güne göre daha kullanmak gerekiyordu fazla kullanımı kist yapabiliyor diye okumuştum pcoda olunca riske etmek istememiştim Rabbim vesile kılar en kısa zamanda sağlıkla hamile kalırsınız insAllah kusura bakmayın uzun oldu biraz

Bende idrar yolu enfeksiyonu vardı hacamat sülük ve bitkisel ilaçlarla geçti doktorun yazdığu ilaçlar aslaaa iyileştirmedi beni 5 ay çektim hacamat olduktan hemen sonra hamile kaldım
Bu arada bu süreçte adet oldum 2. gün bal çörekotu kürünü kullandım 12 gün dolduktan sonra bıraktım yumurtalarım inanılmaz derecede çalıştı insaAllah size de nasio olur

X