Hamile olmayı umutla bekleyenler

Evet duzelttim ama hatalı gösteriyor yine benim adet döngüm 34 gün burda 28 üzerinden hesaplandığı için böyle sanırım 15 şubatta adet olacağım . Ovulasyon testi 3 gun önce pozitifti
Evet ondan olabilir :) seninde normalde şimdi 2 yada 3. Haftasında göstermesi gerekir.

Hiçbir belirti göremiyorum sanırım yine olmadı, şimdiye kadar 2 gebelik testi yaptım ikiside negatif, bugün yaptığım ovulasyon testinde ise hayali çizgi vardı daha 7 gün var sat à 2 gun sonra kan testi yaptıracağım.

Merhaba
Selam kızlar
Kendı gebelik geçmişimden kısaca bahsedeyim.
1. Hamileligim kalp atışı duyulamamasi sonucu kürtajla sonlandı.
Ardından rahim filmi çekildi sıkıntı yoktu tekrar hamile kaldım.
2.gebeligimi öğrendiğimde farklı bi dr hemen genetik test yaptırdı ve clexane 0.4 iğneye başladı fakat sonuç aynıydı. Test sonucunda kan pıhtılaşmasına yatkınlık çıktı fakat bu düşüğü açıklamıyordu.
3.gebelik için 3 yıl bekledim tekrar hamile kaldığımda beta hcg düzenli yükselmedi ve düşüşe geçerek adet kanamasıyla gebeligim sonlandı.
Yaklaşık 1 yıldır tüm olasılıkları degerlendirmek için tüm testleri yaptırdık ve kesinlikle hiçbir rahatsızlık çıkmadı hatta ilk gebelik sonrası yapılan test dahi hatalıymış tamamen sağlıklıymışım , içime sinmedıği için başka başka doktorlara gittim ve sonunda belki eşinin ürettiği proteinlere alerjin vardır diyen bi doktoru dinleyerek lenfosit aşısı yaptırdım.
2 aydır hamile kalmak için uğraşıyorum bat 15 ocak benimle benzer durumda olan varsa destek olmak isterim.
Baya uzun olmuş kusura bakmayın kızlar.
Merhaba öncelikle kayıpların için basın sagolsun gecmiş olsun. Bu mesajı yazalı uzun zaman olmuş ama yinede yazmak istedim. Benimde üç tane kaybım var sebebi bulunamadı. Sonuncusunda progestan ve clexan 4000 kullandım düşmesin diye ama olmadı oda gitti. Siz bir çözüm ve iyibi doktor bulabildinizmi

Merhaba

Merhaba öncelikle kayıpların için basın sagolsun gecmiş olsun. Bu mesajı yazalı uzun zaman olmuş ama yinede yazmak istedim. Benimde üç tane kaybım var sebebi bulunamadı. Sonuncusunda progestan ve clexan 4000 kullandım düşmesin diye ama olmadı oda gitti. Siz bir çözüm ve iyibi doktor bulabildinizmi
Bulamadım :KK43:

X