Hamilekte yatili misafir acil lutfen

Merhaba kizceler ,
5 buçuk aylık hamileyim. Kv denen şahsiyet kendi memleketinden kalkıp bize kalmaya geldi kendi annesi babası kardeşleri de aynı şehirde antalyada. Oğlunu özlemiş.lakin benim ev 1 arti 1 ve hamileyim. Kendime bile yemek zor yapıyorum. Hergunjm bir olmuyor.bazen hiç yapamıyorum.. bazen iyi oluyorum yapıyorum.ama tabj maksimum iki kişilik olduğu için zorlamiyor.suan kv ve kayınpeder ile 4 kişilik yemek ,sofra kur kaldır beni çok zorluyor. Kv nin hastaligi yok turp gibiymiş. Burda doktora gittiler. Evde kendi işini yapan kadın burda yan gelip yatıyor bi corba kaynatayim yok.
Hergun hastaneye gidiyorlar tahlil içinhemen hergun dizleri için başka bisey için gidiyor. hareketsizlikten sadece başka bisey yok.
Evde bi temizlik yapmaz bisey ütüleme kaldırmaz yıllarca pislik içinde yaşamış bi kadın.
Burada her doktor biseyin yok demiş göndermiş tahliller de normal.

Kendi evinde gemek yapıyor hatta misafir ağırlıyor.bana gelince yatağı serdi yattı. Hastaneden hergun gelip el yıkamadan içeri geçiyor. Hamile halimle enfeksiyon olmaktan korkuyorum.
Hemen hergun yemek yaptım ilk zamanlar corba pilav yaptım.suan yapamıyorum tek yemek yapıyorum.onlara fatketnez yap koy yiyelim derdindeler.merhaba bugün mutfak tezgahına dayandım patates soyuyordum geldi niye öyle duruyorsun dedim sancım var .dedim ya.corba yapsa biri içsem keşke. Yüzüme bakıyor. Biraz yemek kalsa dünden ısıtıp o azcık yemeği 4 e bölüp yiyorlar.yemek yapmamak için.bugun sondu artık gerçekten ayakta duramıyorum hergunum aynı değil geçip yatmak istiyorum.
Geçen gelmiş kahve yapta içelim diyor..
Kv nin annesi burda yaşıyor ayrıca evli bu kardeşi var. Ona da gidebilir.29 gün daha kalacaklarmis. Eşimle konuştum. Git nasıl dicez diyor .
Git diyemesede maddm nurda kalacaksin esime yardim et yemek temizlik sende desin .

X