Bebek İkinci El Hamileler bakmadan geçmeyin..

8,9,15 numaralı ürünler de satılmıştır.

Toplamda 1,4,5,6,7,8,9,10,15 numaralı ürünler satılmıştır.

2-3-11-12-13-14 numaralı ürünlerin satışları devam etmektedir...:KK34:

Kargoyu teslim aldım canım dün gelmişlerdi ama acil işlerim vardı öncelikle beni kırmayıp kapıda ödemeli gönderdiğin için çok teşekkür ediyorum.El örgülerine bayıldım hatta devamı varsa çok üşüyen bir insan olarak görmek isterim:KK1: Herkese tavsiye edebileceğim çok düzgün satıcılardan biri:KK16:

Kargoyu teslim aldım canım dün gelmişlerdi ama acil işlerim vardı öncelikle beni kırmayıp kapıda ödemeli gönderdiğin için çok teşekkür ediyorum.El örgülerine bayıldım hatta devamı varsa çok üşüyen bir insan olarak görmek isterim:KK1: Herkese tavsiye edebileceğim çok düzgün satıcılardan biri:KK16:

Beğenmene sevindim canım, teyzemin el örgüsü, malesef benim pek marifetim yok örgü konusunda :KK1:

Güle güle kullan, buradan paylaşımın için teşekkürlerr...:KK34:

2 numaralı ürün: S Beden Şeftali rengi yarasa kol Bluz. İçerisine beyaz sıfır kol veya askılı badi ile kombin yapabilirsiniz. Haki renk pantolon (12 numara) üzerine çok hoş duruyor. Esnek kumaşa sahiptir. LCW 'dan alınmıştır. Hamileliğinizin her döneminde karnınızı çok şirin gösteriyor. Fiyatı: 5 TL S beden olduğuna bakmayın 38 bedene rahat oluyor.

Eki Görüntüle 867139

Eki Görüntüle 867164

3 numaralı ürün: M Beden Ebru Maternity ‘den alınmış Pembe renk küçük pötikareli Gömlek. Her türlü kot veya kumaş pantolonla kullanabilirsiniz. Fiyatı: 5 TL

Eki Görüntüle 867140

Eki Görüntüle 867141

Eki Görüntüle 867160

Eki Görüntüle 867159

Eki Görüntüle 867156

Eki Görüntüle 867155

Eki Görüntüle 867154

11 numaralı ürün: 3 numara L Beden Ebru Maternity ‘den alınmış Kot Salopet. Yanında lila renk çiçekli saç fuları hediyesidir. Her türlü T-Shirt badi veya gömlekle kullanabileceğiniz bir üründür. . Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği artı yan düğmeleri mevcuttur. Önünde bulunan cep üzerine istediğiniz figürü iğneleyebilirsiniz. Ben nazar boncukları takarak kullandım. Fiyatı: 25 TL

Eki Görüntüle 867143

Eki Görüntüle 867144

Eki Görüntüle 867145

12 numaralı ürün: 3 Numara L Beden Ebru Maternity ‘den alınmış Haki renk keten pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Fiyatı: 15 TL

Eki Görüntüle 867147

13 numaralı ürün: 2 Numara M Beden Siyah Dar paça pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Kumaşı likralıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Çok rahat bir pantolondur. Fiyatı: 10 TL

Eki Görüntüle 867146

14 numaralı ürün: 40 Beden Siyah İspanyol paça pantolon. Bu pantolon kesinlikle ütü istemez. Yıkayıp kuruttuğunuz gibi kullanabilirsiniz. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Alvina malıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Fiyatı: 10 TL

Eki Görüntüle 867151

İndirim

2,3,11,12,13,14 numaralı ürünlerin satışı devam etmektedir.

Bu 6 ürünün toplam fiyatı 70 TL tutmaktadır.

Toplu alacak olan arkadaş olursa 60 TL den tamamını vereceğim...

Ürünler tertemizdir... Alacak arkadaş kesinlikle pişman olmaz...

bn 36 bedenle hamile kaldım görüntü olarak biraz daha büyük kalıp görünüyor ancak yanılıyor olabilirim
ne diyorsunuz

salopet i çok beğendim özellikle
dar kalıp olması halinde süper olur

bn 36 bedenle hamile kaldım görüntü olarak biraz daha büyük kalıp görünüyor ancak yanılıyor olabilirim
ne diyorsunuz

Bende 38 bedenle hamile kaldım. Boyum 1.56 cm kilom 60 kg dı hamile kaldığımda. 74 kg la doğuma girdim. Kot salopeti 5. ayımda aldım. 9. ayıma kadar beden olarak oldu. Malı ebru maternity. Ben çok memnun kaldım. Çalışan bir bayan olarak da sayılı kez kullandım, hafta sonları 1 er kez kullanabildim malesef. Bu yüzden başkası yararlansın diye uygun fiyattan veriyorum. Beden bol gelirse terziyle bu işi halledebilirsin. Sana çok pahalıya mal olmaz. Çünkü bu fiyata bu kalite salopet ben görmedim. Görseydim kesin bunu almadan önce alırdım. Malesef 100 ün üzerinde fiyata aldım bu salopeti. En olarak karnına geniş gelir diye düşünürsen terzide 1 düğme daha attırırsın bedenine göre olur. Her iki yanında da düğmeleri var karnına göre genişleyip daralabiliyor.

İçine sinmesi açısından bütün ölçülerini resmin üzerine yazıp ekleyeceğim. Sen bedenine göre tart biç canım uyarsa avantajlı çıkarsın.

ne diyorsunuz

Kot Salopet 3 numara yani L bedendir.
Ölçüleri aşağıdaki resimde gördüğünüz gibidir.

Celibonnn şuanda kaç kg dasın beden ölçülerin nelerdir bilmiyorum bu yüzden sana olur ya da olmaz diyemem ama resimde ölçüleri belirttim sen değerlendir arkadaşım. Beden ölçüleri uygunsa ne ala, uygun değilse istersen al terzide kendine göre ayar çektir ya da içine sinmeyecekse alma. Sonuçta gebelikten sonra kullanamıyor insan. Bana fikrimi sorarsan az kullanılacağı için yüksek fiyat verip sıfır ürün almaya değmez.

$11(a).jpg

Arkadaşlar 3 numaradaki gömlek ve 11 numaradaki kot salopet satılmıştır.

Kalanlar yani satışı devam edenler aşağıdaki gibidir.

Ürünlerin hepsi güzel hepsi uygun fiyatlıdır. İhtiyacı olan kaçırmasın. :KK34:

2 numaralı ürün: S Beden Şeftali rengi yarasa kol Bluz. İçerisine beyaz sıfır kol veya askılı badi ile kombin yapabilirsiniz. Haki renk pantolon (12 numara) üzerine çok hoş duruyor. Esnek kumaşa sahiptir. LCW 'dan alınmıştır. Hamileliğinizin her döneminde karnınızı çok şirin gösteriyor. Fiyatı: 5 TL S beden olduğuna bakmayın 38 bedene rahat oluyor.

Eki Görüntüle 867139

Eki Görüntüle 867164

12 numaralı ürün: 3 Numara L Beden Ebru Maternity ‘den alınmış Haki renk keten pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Fiyatı: 15 TL

Eki Görüntüle 867147

13 numaralı ürün: 2 Numara M Beden Siyah Dar paça pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Kumaşı likralıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Çok rahat bir pantolondur. Fiyatı: 10 TL

Eki Görüntüle 867146

14 numaralı ürün: 40 Beden Siyah İspanyol paça pantolon. Bu pantolon kesinlikle ütü istemez. Yıkayıp kuruttuğunuz gibi kullanabilirsiniz. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Alvina malıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Fiyatı: 10 TL

Eki Görüntüle 867151

Son düzenleme:

Ürünlerin hepsi güzel hepsi uygun fiyatlıdır. İhtiyacı olan kaçırmasın. :KK34:

60 kg ile hamile kaldım 74 kg ile doğum yaptım. Boyum 1.56 m.

Eki Görüntüle 867139 Eki Görüntüle 867164

$DSC_0010.jpg $DSC_0009.jpg

$DSC_0008.jpg $DSC_0007.jpg

$DSC_0006.jpg $DSC_0005.jpg

$DSC_0004.jpg $DSC_0003.jpg

$DSC_0002.jpg $DSC_0001.jpg

12 numaralı ürün: 3 Numara L Beden Ebru Maternity ‘den alınmış Haki renk keten pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Fiyatı: 15 TL Bacak boyu 70 cm (Belden paçaya kadar 98 cm)

Eki Görüntüle 867147

$DSC_0013.jpg

$DSC_0012.jpg

$DSC_0011.jpg

13 numaralı ürün: 2 Numara M Beden Siyah Dar paça pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Kumaşı likralıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Çok rahat bir pantolondur. Fiyatı: 10 TL Bacak boyu 70 cm (Belden paçaya kadar 93 cm)

Eki Görüntüle 867146

14 numaralı ürün: 40 Beden Siyah İspanyol paça pantolon. Bu pantolon kesinlikle ütü istemez. Yıkayıp kuruttuğunuz gibi kullanabilirsiniz. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Alvina malıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Fiyatı: 10 TL Bacak boyu 73 cm (Belden paçaya kadar 99 cm)

Eki Görüntüle 867151

Fiyatlarda indirim yaptım arkadaşlar. :KK34:

Ürünler 1.55 - 1.60 m boyunda ve 60-74 kg arasındaki hamile bayanlara uygundur.

Eki Görüntüle 867139 Eki Görüntüle 867164

Eki Görüntüle 876406 Eki Görüntüle 876407

Eki Görüntüle 876408 Eki Görüntüle 876409

Eki Görüntüle 876410 Eki Görüntüle 876411

Eki Görüntüle 876412 Eki Görüntüle 876413

Eki Görüntüle 876414 Eki Görüntüle 876415

12 numaralı ürün: 3 Numara L Beden Ebru Maternity ‘den alınmış Haki renk keten pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Fiyatı: 10 TL Bacak boyu 70 cm (Belden paçaya kadar 98 cm)

Eki Görüntüle 867147

Eki Görüntüle 876419

Eki Görüntüle 876420

Eki Görüntüle 876421

13 numaralı ürün: 2 Numara M Beden Siyah Dar paça pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Kumaşı likralıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Çok rahat bir pantolondur. Fiyatı: 5 TL Bacak boyu 70 cm (Belden paçaya kadar 93 cm)

Eki Görüntüle 867146 $DSC_0037.jpg

$DSC_0035.jpg $DSC_0032.jpg

$DSC_0031.jpg $DSC_0034.jpg

14 numaralı ürün: 40 Beden Siyah İspanyol paça pantolon. Bu pantolon kesinlikle ütü istemez. Yıkayıp kuruttuğunuz gibi kullanabilirsiniz. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Alvina malıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Fiyatı: 5 TL Bacak boyu 73 cm (Belden paçaya kadar 99 cm)

Eki Görüntüle 867151 $DSC_0023.jpg

$DSC_0026.jpg $DSC_0025.jpg

$DSC_0022.jpg $DSC_0029.jpg

12 ve 13 numarada ki pantolon bana olur mu boy 158 kilo 66

eyican06 arkadaşım, ben 60 kg ile hamile kaldım 74 kg ile doğum yaptım. Her iki pantolonda sana kilo olarak kesin olur.. Boylarımız arasında 2 cm fark var. Ben 1.56 cm 'im. Pantolon boylarını kısa kestirmem bu yüzden sorun olacağını sanmıyorum...

Yine de karar senin, eğer almayı düşünüyorsan pantolonların detaylı ölçülerini ( paça bel basen ölçülerini ) de yazabilirim sana... :KK34:

eyican06 arkadaşım, ben 60 kg ile hamile kaldım 74 kg ile doğum yaptım. Her iki pantolonda sana kilo olarak kesin olur.. Boylarımız arasında 2 cm fark var. Ben 1.56 cm 'im. Pantolon boylarını kısa kestirmem bu yüzden sorun olacağını sanmıyorum...

Yine de karar senin, eğer almayı düşünüyorsan pantolonların detaylı ölçülerini ( paça bel basen ölçülerini ) de yazabilirim sana... :KK34:

haki renk bol gibi ama siyah pantolonun acaba bacak ve baseni dar olur mu bana

haki renk bol gibi ama siyah pantolonun acaba bacak ve baseni dar olur mu bana

Canım dar paça pantolon likralı, giymede sorun olmaz. Ben kiloyu basenden alan bir yapım olmasına rağmen rahat kullandığım bir ürün. Sert kumaşı yok.

Haki renk olan da sarmayan rahat bir pantolon.

X