HAMILELIGE ADIM ADIM

Sağ salim kavuşun miniğinize inşallah, Allah ona ve size uzun, mutlu ömürler versin. Ağlayarak okudum. İnsan uzun süre bekledikten sonra, o pozitif sonucu alınca neler hissediyor çok iyi biliyorum. Ben umudumu hiç yitirmemiştim ama bir yandan da sanki çok daha uzun süre uğraşmam gerekecekmiş gibi hissediyordum. Küçüğümün yola çıktığını öğrendiğim an, sanki kimsenin başına gelmeyecek bir mucizeyi yaşıyormuş gibi hissettim, o mucize hissi hala devam ediyor. Allah isteyen herkese yaşatsın bu mucizeyi.

Tebrik ederim canım Rabbim sağsalim kucağına aldırsın.İnşallah burdan doğuma gidiyorum dediğin günleri de görürüz sağlıklı sıhhatli ve de uzun ömürlü hayırlı evlat olsun canım sizlere

Hepsini okudum nokta virgül atlamadan. Hatta gözlerim doldu duygulandim :-( . Hayirli ugurlu olsun allahım kucaginiza almayida nasip eder insallah canim benim

Hiç sıkılmadan heyecanla okudum sonuna kadar sizin adınıza o kadar mutlu oldum ki Allah yavrunuzu sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Sat:03.09 klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama bhcg 2800 5+4 ken dr keseyi falan göremedi.salı günü tekrar farklı bi dr a gidicem inş güzel haverlerle gelirim hamile olduğuma hala sevinemiyorum çünkü WOLFROG

İlk baktığımda reglime iki gün vardı hcg değerim 28 çıkmıştı.evet hemşireyim siz ist dasınız sanırım değil mi.

Ben de olacagini biliyordum ama cok ugrasirim diyordum. Rabbime sukurler olsun.

Amin cok sagolun.

Hepsini okudum nokta virgül atlamadan. Hatta gözlerim doldu duygulandim :-( . Hayirli ugurlu olsun allahım kucaginiza almayida nasip eder insallah canim benim

Amin guzel dilekleriniz icin cok sagolun.

Hiç sıkılmadan heyecanla okudum sonuna kadar sizin adınıza o kadar mutlu oldum ki Allah yavrunuzu sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Tesekkur ediyorum.

Çok güzel anlatmışsın.Sağsalim bebeğine kavuşman dileğiyle.

Sonucu alana kadar bekle bence hemen panik yapma.

Ben de salı günü farklı bi dr a gideceğim .hiç bi belirtim yok bu da beni endişelendiriyo sadece göğüslerimde hassasiyet var.. Cennet MeleGim

Bende de hic belirti yok :)

İlk baktığımda reglime iki gün vardı hcg değerim 28 çıkmıştı.evet hemşireyim siz ist dasınız sanırım değil mi.
Hayır ben istanbulda değilim sonuc umarım çok iyi çıkar hayırlı haberle gelirsiniz şimdi çalışıyo musunuz peki.

Okudum gozyaslarimi tutamadim nasil icten anlatmissiniz rabbim vermis dileginizi sabirin sonu selamet saglikla kucaklayin bebisiniziii

Amin sağolun. Rabbim evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin.

Çok sevindim umarım kalan 7 ayın cabucak gecer Allah saglıkla kıucağına almayı nasip eder inşallah.

Arkadaslar az once bebegimin kalp atis sesini duydum. Aslinda zor oldu karnimi hareket ettirmemem gerekiyormus. Ama o pit pit sesi her duydugumda heyecandan ne yapacagimi bilemedim. En sonunda doktor "ama boyle duyamayiz" deyince sakinlestim.

RABBIME BINLERCE SUKUR OLSUN...

Bebis isteyen herkese de bu duygulari yasatsin. Amin

masallah bende duyarim insallah bebegimin kalbinin sesini

Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin ins cok sevindim....cok duygulandim sanirim.bebek.isteyen herkes ayni duygulari yasiyor bizede dua olurmu

Ne yazmışım be WOLFROG :))) helal sana vallahi herşeyi okudum rabbim bizlerede nasip eder inşallah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…