HAMILELIGE ADIM ADIM

Başın saolsun canım allah bu acıları tekrAr yaşatmasın sanA.beim de sat 03.09 inş bebişlerimize sağlıklı sıhhatli kavuşuruz.ist da hangi hastaneye gidiyosun

İnsan çocuğunu kaybedince başı sağ olsun istemez tabi bu yüzden baş sağlığı alamiyorum canım . haseki egitim ve araştırma da yaptırdım kan tahlilimi büyük hastane kesin sonuç verir diye gittim sen hangisine gidiyorsun ???

Ben artık ist.da değilim canım.çok haklısın bağişla beni ..iyi yapmışsın canım tahlilini sağlık ocağında da yaptırabilirsin hastanelerde sıta beklemek yerine

M Musmusgulus Estağfurullah canimmm ne demek .nerde oturuyorsun?? Eğitim araştırmaya gittim çünkü kan uyuşmazlığımiz var ve ozeller bazen yaniliyor sonuçlarda . sen tekrar ne zaman kan vereceksin ?

Ben memleketimdeyim zonguldak.yarın sabah sağlık ocağında kan vericem Sonuç iki üç gibi çıkar.Tabi canım kan uyuşmazlığı için güvenilir yerlere git ben sadece hcg için gittin zannettim

Aslında bende yarın uyanabilirsem gideyim sağlık ocağına :) memleket zonguldak peki yasadigin yer neresi canım ?

Ayyy evet yaaa bende şok oldum hangisi doğdu önce yanlış mi girdiler sonda doğruyu girdiler nedir acaba

sonuna kadar okudum cnm.Rabbim bebegini sana bagislasin.bzede dua et emi.bende de pko war

Evet canım gerçekten öyle ki değer artışı için doktora 1300 kusur dediğinde sordum iyi dedi ama daha sonra girdiğimizde 5556 gorunce çok sasirdik. Soramadim da yoldaydim dönüyordum eve yarın baktirip tekrar neticelendirebilirim inşallah

İnşallah canım gidersem mutlaka yazarım buraya kötu dusunmeyelim dua edelim herşey güzel olsun inşallah

Canımm sonuna kadar ağlayarak okudum. Allahım kucağına almak nasip etsin inşallah

ne güzel yazmışssın ve yazdıkların beni çok mutlu etti
tebrik ederim herşey gönlünce olsun inşallah

Cennet MeleGim canım ne yaptın kan tahlili yaptırabildin mi benim değerim 6188 çıktı dr u aradım iyi dedi zamana bırakalım bi hafta on gün sonra görüşelim dedi.inş sen de güzel haberler verirsin.

Canım gerçekten çok sevindim senin adına senin kadarını değil ama çektiğin biçok şeyi bir yıl boyunca çektim ben de.en son hsg tüp filmi çektirdim sonra normalde reglim düzensiz olur ama tam bir ay sonra regl oldum ve klomene başladım günler geçmek bilmedi 15 gün sonra da çatlatma iğnesi oldum ve tekrar beklemeye başladım 14 gün geçti iğnesen sonra kan tahlili bhcg yaptırdım değere evde eşim baktı çünkü ben pes etmiştim artık ve Sonucu söyledi 28 .nasıl yani dedim herzaman 01 çıkardı niye bukadar yükselmişti ki hemşitreyim bu arada ama yok dedim değer negatiftir iğneden dolayı bu kadar yüksek çıktı.sonra hastaneden aradılar pozitif dediler yine inanmadım bebeğimi görmek keseyi görmek istiyodum dr dış gebelik olabilir dedi kese yok dedi ama artık ümitliyim inş bebeğim bana tutunacak ve seninle bebişlerimz arasında bi gün var canım .rabbim herşeyi gönlümüze göre versin. WOLFROG

sonuna kadar okudum cnm.Rabbim bebegini sana bagislasin.bzede dua et emi.bende de pko war

Allah bütün bebek isteyenlerin gönlüne göre versin. Pko doğru tedaviyle düzelebilen bir hastalık. Rabbim çaresiz dert vermesin.

Canımm sonuna kadar ağlayarak okudum. Allahım kucağına almak nasip etsin inşallah

Amin çok teşekkür ederim.

İnsan inanamıyor değil mi hamile olduğuna. Benim kuzenimin kesesi de zor görüldü, içini ferah tut.

bdt aynı sat ne kadar acaba merak ettim. Hemşireyim dediniz değil mi bu arada. Ben de hemşireyim :) adetiniz geçmeden mi baktınız bir de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…