Hamileliğe engel bir durum olabilir mi?

nomunomuchua

Susaysan sus, susmaysan afkur!
Pro Üye
3 Eylül 2012
21.681
56.569
İyi geceler bayanlar..
Sizlere bir sorum var.
Adetlerim düzenlidir. Ama adet dönemim çok sancılı geçer.
İlk iki gün mide bulantısı bazen kusma ile birlikte yoğun sancılı bu hep böyleydi..
Yoğun ve 5 gün sürer.
Tüylenme gibi sorunum yok hatta çok tüysüz bir bayanım..
Araştırdım Pko belirtisi diye geçiyordu da..
:KK14:

Sadece bu sancıya bakarak hamileliğe engel durum, kist vb. vardır denilebilir mi?
Bilginiz var mı?
Bu arada 6 aydır korunmuyoruz ama hamilelik olmadı.
İlle olsun bebek hemen diye takıntı yapmıyorum.
Hayırlısı ise versin Rabbim ama ciddi bir engel durumu ise şimdiden tedavi olmak isterim.
Aydınlatırsanız mutlu olurum.. :KK16:

Canim olurda diyemeyiz olmazda usutuyor vs. Olabilirsin ama bebek dusunen her bayanin muhakak jinekolog muaynesinden gecmesi lazim .. Muhaka iyi bir kadin dogum uzmanina gorun .. Rabbim hepimize hayirlisiyla bebis nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim olurda diyemeyiz olmazda usutuyor vs. Olabilirsin ama bebek dusunen her bayanin muhakak jinekolog muaynesinden gecmesi lazim .. Muhaka iyi bir kadin dogum uzmanina gorun .. Rabbim hepimize hayirlisiyla bebis nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet sanırım gitmem gerek dr a teşekkür ederim canım..
Üşütme sebepli olabilir de ama yaz kış böyle sancılı benim.
Her ay aynı yani..
Umarım sorun yoktur ama 6 ayda olmayınca aklıma bu geldi belki sancıların ciddi bir sebebi vardır diye..

İyi geceler bayanlar..
Sizlere bir sorum var.
Adetlerim düzenlidir. Ama adet dönemim çok sancılı geçer.
İlk iki gün mide bulantısı bazen kusma ile birlikte yoğun sancılı bu hep böyleydi..
Yoğun ve 5 gün sürer.
Tüylenme gibi sorunum yok hatta çok tüysüz bir bayanım..
Araştırdım Pko belirtisi diye geçiyordu da..
:KK14:

Sadece bu sancıya bakarak hamileliğe engel durum, kist vb. vardır denilebilir mi?
Bilginiz var mı?
Bu arada 6 aydır korunmuyoruz ama hamilelik olmadı.
İlle olsun bebek hemen diye takıntı yapmıyorum.
Hayırlısı ise versin Rabbim ama ciddi bir engel durumu ise şimdiden tedavi olmak isterim.
Aydınlatırsanız mutlu olurum.. :KK16:

benmde sürekli böyledir doktora gittim herhangi bir problem yok bünyen hassas demişti ve pko olsan düzensiz olursun onun ağrı sancıyla ilgisi yok ama genede doktoruna görün derim .birde bebek için ovalasyon günlerine dikkat et

X