hamileliğimde eşimden ve benim alınganlığımdan dolayı stres:(

Gel sinir olma msj atıyorm akşam buluşcakmıyız eymene hedıye almak için? ( eymen kardeşinin2 yaşında oğlu )
Cvb: Alırım ben hediyeyi.
Gel sinir olma insanlık namına sordum yine köfte yapyım mi canım çekiyo yaparsın demiştin y
icen mi diye sordum. Bakim ne dicek çok sinir oldum@!
Cvb : akşama geç gelirim ben. Ayrica ben yemek yemicem. Kendin ne istiyorsan onu yap ye.
Dedi.... şimdi ben buna ne dıyım. bıktım artık of.

Son düzenleme:
sorun sizde değil ki neden özür diliyorsunuz? bu kadar duyarsız bi adam olabilir mi pes doğrusu insan hamile karısına böyle mi davranır... bence bi süre bırakın burnu sürtsün hiç muhattap olmayın o gelip özür dilesin.
Bn insanlığımı yaptım sonra şunu yaptın bunu yapmadın demesinde içim rahat olsun. Gerisini de o düşünsün... hep lafda sevgi olmaz bna bnım sevgimin lafta kendsinin kinin ise grrçek olduğu nu söyler durur. Böylelikle söylemiş olduğu o gerçek sevgiyi de görmüş oluyorum.

Sinirli hamilelik geçiren annelerin bebeklerinde hiperaktivite olma riski artıyormuş.sakin ol ciddiye alma o adamı.onun gibilere arpası fazla gelmiş denir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sanırım bebeginizi daha cok düsünüyor hani saglıklı yemiyorsun falan mikrop kaptın diyince.Siz oturup bir konusun ben cok üzülüyorum bebekte etkileniyor falan diyip bebisi ortaya atın ama onada yüklenmeyin hamileyim belki ondan alınganım biraz ama lütfen yanımda ol bugunlerde diyin hiç afta tafra yapmadan biriktirmeden direk sıcagı sıcagına konusun derim biriktikçe iş kötüye gider

Allah yardımcın olsun. Yemezse yemesin eli var ayağı var. Çocuk anne karnında alıyormuş duygularını sinirli bir şey olunca daha mı iyi olacak?

Benim böyle bi eşim olsa ilk tepkim hoşt olurdu kesinlikle :KK42: Hamilesin kapris yapabilirsin ki yazdıklarından yapmadığın anlaşılıyor. Tepkini koy derim sana böyle davranmasına izin verme. Ve lütfen kendini sakın üzme kocan hödük diye bebeğini germe :KK31:

X