hamileliğiniz bebeğinizin karakterine yansıdı mı?

Allahallah o zaman Aslıcım sence hamilielikle alakası yokmu bende hamileyken çok erken yattım bizim sıpa en geç 8 8 30 dedimi uyku moduna giriyor dahada yatırmazsam sarhoş gibi geziyor çocuk sonra o yukarıda anlattığım arkadaşımın olayı ne bileyim bizimkiler tesadüfmü acba kimbilir?bende sürekli bu uyku olayı hamileliğemi dayanıyor bebeklerde merak ediyorum ama bellide olmuyor o zaman baksana ..

Ben hamileyken çok hareketliydim. Karnım burnumda eğilip koltukların altını silerdim. Uyuyamazdım. Sıkıntıdan habire evi temizlerdim. Oğlum çok hareketli . Şimdiden ele avuca sığmıyor. Uykusu çok sak. Hemen uyanıyor. Sabah ezanında ayaktayız.

Ben hamileyken çok hareketliydim. Karnım burnumda eğilip koltukların altını silerdim. Uyuyamazdım. Sıkıntıdan habire evi temizlerdim. Oğlum çok hareketli . Şimdiden ele avuca sığmıyor. Uykusu çok sak. Hemen uyanıyor. Sabah ezanında ayaktayız.

o zaman sebninkide hamileliğinde etkilendi desene CADIARZUCADIARZU bu kadar hareketli olduğuna göre..gamyoncuiremsugamyoncuiremsu

benim oğlum da çok hareketli ama ben hamileliğimde yerimden kalkmazdım. paso yattım.

X