HAMİLELİĞİNİZİ NE ZAMAN ANLADINIZ ? BELİRTİLER NE ZAMAN YAŞAMAYA BAŞLADINIZ :)?

Ben kızımda şöyleydi . Zaten istiyorduk bende sabırsızca nette Sürekli okuyorum nedir ne değildir diye. Sonra Aman dedim çok takiyrm kafama dusunmicem. Göğüs uçlarım hafif kararmıştı ve çikolata seven biri olarak göresim dahi gelmiyordu . Üstelik baş dönmesi falanda en sonunda dedim bi tane daha yapalım nolcak. Ondan önce Kaç tane erken gebelik testiymis normal testmis bi dünya para vermisimdir. Ilk olduğu için ne zmn yapılır da bilmiyom cahillik işte. Ogun adet günümdü tamda dedim son. Başka yapmicam bi yaptım direk çift çoğu çok netti. :)
Valla yerine ben mutlu oldum çok güzel bir tesadüf :))

Hadi yaaa çok iyii :)) peki nasıl anladın neyden şüphelendin acaba :)
hamilelikten hiç şüphelenmedimki :KK70: haziran ayında yumurtalığımda kist vardı ilaç tedavisi görüyodum o yüzden zaten regl olmuyodum temmuzda bu sefer diğer kasığımda ağrıyınca Allah dedim kesin o tarafada kist çıktı bi gittik bebekk :KK70:

Arkadaşlar merak ediyorum 2 aydır adet görüyorum ama yine de sormak istiyorum :) Hamilelik belirtileriniz ne zaman başlamıştı ? Ve ne zaman hamile olduğunuzu anladınız? Teşekküler şimdiden :)
Ben adetime üç gün kala bi anda yoğun akıntı sayesnde anladım. Vücudumu iyi takip ederim :)) değişklk oldğnu anladm. Hemn test yaptim ve adetme uc gun kala ogrenmis oldum.

X