Hamilelik 6+2

yasemn19121

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
59
26
26
Hanımlar merhaba.. 6+2 haftalık hamileyim aşırı mide bulantımdan ve ara ara karnıma giren ağrıdan başka bi problemim yok çok şükür. Sizce bu normal mi sizde de oluyor mu? Ara ara kasık krampları ve karında ağrı ?

Hanımlar merhaba.. 6+2 haftalık hamileyim aşırı mide bulantımdan ve ara ara karnıma giren ağrıdan başka bi problemim yok çok şükür. Sizce bu normal mi sizde de oluyor mu? Ara ara kasık krampları ve karında ağrı ?
İyi akşamlar ben de 4.haftadayım ben de de aynı durum mide bulantısı çok olmasa da kasık ağrısı ve kramplar ara ara zorluyor doktorum normal olduğunu söyledi bir problem olduğunu düşünmüyorum :) içiniz rahat olsun

3 aya kadar adet gunlerin de boyle seyler normal canim tutunma asamasinda agrilar falan muhakkak oluyor kanaman flan olmadigi surece icin rahat olsun

Bnm de 5. Haftam hiçbir belirtim yok kalmadı ya 😶 ne mide bulantısı ne uyku hali aksine uyku uyuyamıyorum 😐 öncesinde sadece kasık ağrılarım vardı hafiften şimdi o da yok denecek kadar azaldı. İlk doktora gittiğimde kasık ağrılarım için normal olacak bunlar demişti doktorum. İçini ferah tut canım

Kasik ağrılarımı hatırlamıyorum ama mide bulantılarımı unutmicak kadar hatırlıyorum.
Çok bulanırdı benim midem sabah öğle akşam fark etmezdi,günde birkerede deil bi kaç kez olurdu çok ağır geçirdim ben, belkide kızım olcakti o yüzden dahamı ağır geçirdim diye düşünüyorum 🤭

Bende bugün 6+2 deyim. 4. haftada inanılmaz kasık ağrım vardı kramp gibi giriyordu çok korkuyordum bişey olacak diye ama 5. haftada bütün ağrılarım geçti. Arada gaz sancısı gibi karnımda ağrı var ama yediklerimden de olabilir dikkat etmeye çalışıyorum. Tek derdim uyku, uyku isteği bu kadar fazla olmasa hamile olduğumu anlamayacağım neredeyse :) Allah herkese sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

X