Hamilelik bekleyenler bakabilir mi?

perilota

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2022
69
10
40
Merhaba arkadaşlar. 1.5 yıllık evliyiz korunmasız ilişkiye rağmen hamilelik ile sonuçlanan bir birliktelik yakalayamadık. Değerlerime baktırdığımda hepsi iyi sizce extra ne yapabilirim. Bu arada yaşım 38

Adetin 2.günü yapılan hormon testlerinde LH:3.60 TSH:3.14 E2:35.06 FSH:7.64 PROGESTERON:0.5 PROLAKTİN:18.79

Adetin 22. Günü yapılan hormonlarda LH:5.92 TSH:3.01 E2:148.61 FSH:3.16 PROGESTERON:9.9 PROLAKTİN:19.63.

AMH 3.36 çıktı.

yaş 38 amh 3,36 çok iyi bence de

her şey yolunda gözüküyor

sebepsiz infertilite dedikleri sizin durum mu acabaa

doktor ne dedi tüp bebeğe yönlendirmedi mi

yaş 38 amh 3,36 çok iyi bence de

her şey yolunda gözüküyor

sebepsiz infertilite dedikleri sizin durum mu acabaa

doktor ne dedi tüp bebeğe yönlendirmedi mi
Yok canım hormonların ve amh iyi, bekleyin biraz dedi ama eşimi sperm testi için zorladım yarın o verecek olmazsa en son tüplere baktıracağım

38 yaş 1.5 yıl beklemişsiniz işte bu doktorlarında sağı solu belli olmuyor bazende yangından mal kaçırır gibi derhal tüp bebek diyorlar

eş faktörünü es geçiyoruz hep sanki bir tek bizde bitiyor iş :anneadayı:

38 yaş 1.5 yıl beklemişsiniz işte bu doktorlarında sağı solu belli olmuyor bazende yangından mal kaçırır gibi derhal tüp bebek diyorlar

eş faktörünü es geçiyoruz hep sanki bir tek bizde bitiyor iş :anneadayı:
Evet doktor eşime bişiy demedi ama ben ısrar ettim bilmiyorum ne olur sonuç

Rahim filmi cekindiniz mi hiç
Eğer rahim filmi hiç cekinmediyseniz tuplerde bi tıkanıklık varsa olabilir birde eşinizin morfoloji degeri çok önemli benimde 2 yıl olmadı eşimde varikosel varmış ameliyat oldu 1 senede öyle bekledik sonra kendiliğinden oldu

Eğer rahim filmi hiç cekinmediyseniz tuplerde bi tıkanıklık varsa olabilir birde eşinizin morfoloji degeri çok önemli benimde 2 yıl olmadı eşimde varikosel varmış ameliyat oldu 1 senede öyle bekledik sonra kendiliğinden oldu
Amh değeriniz çok çok iyi bu arada korkmayın o yüzden

X