HAMILELIK BELIRTILERI ARKADAN ILISKI

Melekkartek43

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2019
17
7
24
Merhaba Arkadaşlar Size bir sorum olucak önce durumu anlatayım Erkek arkadaşımla bakire olduğum için arkadan ilişkiye girdik 6 7 defa Her defasında içime boşalırdı ama bir kez farklı bir pozisyonda denedik Boş...'tan sonra Hepsi yatağa akmıştı önüme doğruda baya gelmişti. 11 gündür hastalığım geçiyor Bir hamile bayanda olacak tüm belirtiler mevcut göğüs şişliği vücut sıcaklığı baş dönmesi kusma Canımın olup olmadık şeyler istemesi Hani bunlar normal mi bilgisi olan ya da daha önce böyle bir şey yasayan kimse var mı varsa Yazabilir mi ?

Merhaba Arkadaşlar Size bir sorum olucak önce durumu anlatayım Erkek arkadaşımla bakire olduğum için arkadan ilişkiye girdik 6 7 defa Her defasında içime boşalırdı ama bir kez farklı bir pozisyonda denedik Boş...'tan sonra Hepsi yatağa akmıştı önüme doğruda baya gelmişti. 11 gündür hastalığım geçiyor Bir hamile bayanda olacak tüm belirtiler mevcut göğüs şişliği vücut sıcaklığı baş dönmesi kusma Canımın olup olmadık şeyler istemesi Hani bunlar normal mi bilgisi olan ya da daha önce böyle bir şey yasayan kimse var mı varsa Yazabilir mi ?
Sen şimdi bakiresin öyle mi?

Sizin yuzunuzden kac kisi ban yiyo burda haberin var mi? He he bakiresin hatta rahibe teresa 1 sen 2...arkadan iliskiye girince bakire kaliyosun oyle saniyosunda ya ruhun? Neyse bisey demicem daha fazla kimse bunu bilemez burdan bakinca doktor da bilemez.Ayrica hamileyim, oyle cart diye bas donmesi mide bulantisi baslamiyo hemen tecrubeyle sabit turk filmi cekmiyosak tabi neyse Allah kurtarsin teresa

Evet kesin hamilesin yakında nurtopu gibi basürün olur😂😂.. ha bi de şirin şirin altına kaçırmalar da başlar..

Evet kesin hamilesin yakında nurtopu gibi basürün olur😂😂.. ha bi de şirin şirin altına kaçırmalar da başlar..
Neden bunu Bu kadar Komik bir şey olarak görüyorsunuz? Yaptığım yanlış bir şey farkındayım Sizde benim hemcinsimsiniz bu durumda bu şekilde mi davranmanız gerekiyor yapmayın lütfen rica ediyorum

Evlendiğin adama bakireyim diyeceksin dimi sen ? Hak yolu varken b.. yolu.
Yanlış anlama karşı değilim isteyen istediğini yapsın. Ama yaptığının arkasında durmayı öğren. Sırf kıçı kırık adamların zevki için kendi sağlığını tehlikeye atacak şeyler yapıyosun. İleride tuvaletini altina kaçırınca ah ah dersin.

Yanlış anlama karşı değilim isteyen istediğini yapsın. Ama yaptığının arkasında durmayı öğren. Sırf kıçı kırık adamların zevki için kendi sağlığını tehlikeye atacak şeyler yapıyosun. İleride tuvaletini altina kaçırınca ah ah dersin.
Emin olun yaptığım yanlışın farkındayım ve bir o kadar da pişmanım . Evleneceğim insan bu kişi zaten 18 aralıkta da nisanım var böyle bir şeye izin verdiğim için de kendime çok kızıyorum. Günümüz o kadar farklı herkesin isteği bu olmuş Aldatma haliyle fazla bende bu durumu yasamak istemediğim için böyle bir şeye izin verdim . Keşke vermeseydim diyorum

Bakire olduğum için öyle bir şey yapmasına izin verdim 🤦🏼‍♀️

Emin olun yaptığım yanlışın farkındayım ve bir o kadar da pişmanım . Evleneceğim insan bu kişi zaten 18 aralıkta da nisanım var böyle bir şeye izin verdiğim için de kendime çok kızıyorum. Günümüz o kadar farklı herkesin isteği bu olmuş Aldatma haliyle fazla bende bu durumu yasamak istemediğim için böyle bir şeye izin verdim . Keşke vermeseydim diyorum
Allah'ım daha neler duyacağım. Şaka mısınız siz ya ? Beni aldatmasın diye arkadan birlikte oldum ne demek ? Zihniyete bak bravo. Siz bu kafayla evlenin ileride konu açarsın buraya aldatildim diye.
Tövbe estağfurullah ya.

Hayy Allah'ım sen azıcık ta kendini düşünmüyor musun? Yaptığın şeye bak yaa Allah'ım valla geliyor helakımız, neler yapiyoruz toplum olarak daha ne kadar daha dejenere olacağız,Allah affetsin neresinden tutarsan elinde kalır...:kızgın:

X