Hamilelik Belirtileri

meliska

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2021
3
0
46
merhaba ben 1 ocakta adet oldum 7si gibi bitti daha sonrasında iliskiye girdim birkac kez
2 şubatta ilişkiye tekrar girdim ilişki sırasında hafif akıntılı kan geldi ve 8 şubatta (yani regl gecikmemin tam 7.gününde) kanamam oldu fakat bu kanamanın yerleşme mi yoksa normal regl mi olduğunu anlayamadım kanama yaklaşık 6 gün sürdü ve pedi dolduruyordu kokusu bilinen kan kokusuydu ve rengi de kırmızı tonlarındaydı regl gecikmemden sonra 3 kez idrar testi yaptım negatifti bu 6 gün süren kanamadan sonra 1 tane daha test yaptım o da negatif çıktı hamile miyimdir lütfen yardımcı olun::::::KK43:

merhaba ben 1 ocakta adet oldum 7si gibi bitti daha sonrasında iliskiye girdim birkac kez
2 şubatta ilişkiye tekrar girdim ilişki sırasında hafif akıntılı kan geldi ve 8 şubatta (yani regl gecikmemin tam 7.gününde) kanamam oldu fakat bu kanamanın yerleşme mi yoksa normal regl mi olduğunu anlayamadım kanama yaklaşık 6 gün sürdü ve pedi dolduruyordu kokusu bilinen kan kokusuydu ve rengi de kırmızı tonlarındaydı regl gecikmemden sonra 3 kez idrar testi yaptım negatifti bu 6 gün süren kanamadan sonra 1 tane daha test yaptım o da negatif çıktı hamile miyimdir lütfen yardımcı olun::::::KK43:
Yani biraz adetiniz gecikmiş ve sonra 1 hafta neredeyse adet olmuşsunuz
Bide dolu dolu az da değil
Parlak kan rengi diyorsunuz ,
Bildiğiniz adet olmuşsunuz bi gebelik olacağını sanmıyorum ben olsaydı bu kadar uzun süreli olmazdı adet 🙄🙏🏻
inşallah birdahaki aya nasip olur canım

Değilsiniz

Kaç yaşındasınız adet olmanın hamile kalmanın nasıl bişey olabileceğini bilmeden pişman olacağınız ilişkiler yaşamayın

adet ve yerleşme kanaması aşırı farklı şeyler... pedi dolduracak kadar gelmez asla çok kısa sürer en fazla 3 gün peçeteye gelecek şekilde aralıklarla pembe veya kahverengi lekelenme görülür. sen adet olmuşsun.

X