Hamilelik belirtileri

Hanımlar bugün pembemsi akıntı gelmeye başladı sildikce geldi bir de sağ kasığım ara ara hafif bir şekilde ağrıyor şu an kesildi şimdi de cokk hafif bir kahverengi akıntı geldi bir daha da gelmedi. sizce yerleşme kanaması olabilir mi . Ben araştırdım da yerleşme kanamasi adetten önce oluyormuş doğru mudur bilen var mı lütfen acil yardımcı olur musunuz
Ayy inşallah bebisin seninledir canım benimde ilk gebeligimde adetten önce o şekilde bı akıntı gelmişti adetim başlıyor sanmıştım yerleşme kanamasıymis az miktarda oluyor

Canım belki bebek küçüktür o yüzden de çıkmayabilir kanda da biraz daha bekle dikkat et kendine ağır kaldırma kendini

Canım belki bebek küçüktür o yüzden de çıkmayabilir kanda da biraz daha bekle dikkat et kendine ağır kaldırma kendini yorma
Canım bende böyle düşünüyorum çünkü çok düzenli adet oluyorum progesteron testi yaptırmıstum yumurtlama da da bir problemim çıkmamış ayrıca ilişkiye girdikten 2 3 gün sonra agrılarım başlamıştı doktora sordum az önce bazen genellikle adet yada adetle gebelik agrıları karıstırılıyor dedi ben iki hafta kala adetime bu belirti ve tuhaflıklar başladı vücudumda hiç bu yaşıma kadar adetin agrısı bile sadece son iki gün kala adete biraz karın agrım olurdu bir tuhaflık var ayrıca bilmiyorum nedenir yürüşümde değişti yürürken kendimi panda gibi hissediyorum 😂😂bence erken o yüzden çıkmıyor sen haklısın yani☺️

Canım bende böyle düşünüyorum çünkü çok düzenli adet oluyorum progesteron testi yaptırmıstum yumurtlama da da bir problemim çıkmamış ayrıca ilişkiye girdikten 2 3 gün sonra agrılarım başlamıştı doktora sordum az önce bazen genellikle adet yada adetle gebelik agrıları karıstırılıyor dedi ben iki hafta kala adetime bu belirti ve tuhaflıklar başladı vücudumda hiç bu yaşıma kadar adetin agrısı bile sadece son iki gün kala adete biraz karın agrım olurdu bir tuhaflık var ayrıca bilmiyorum nedenir yürüşümde değişti yürürken kendimi panda gibi hissediyorum 😂😂bence erken o yüzden çıkmıyor sen haklısın yani☺️
İnşallah canım hamilesindir🤲😍

Hanımlar merhaba ben bu ay ovulasyon testine başlamıştım 4 Mayıs yumurtalam günümdu yumurtalam günümden 13 gün sonra gebelik testi yaptım negatif çıktı 21 Mayıs yani bugün regl günüm ama regl olmadım.Ama sık idrara çıkma ağzımın tadında bozulma sürekli bı yorgunluk ve uyku hali var sizce hamilelik belirtisi midir ve ne zman test yapmalıyım ✨ Rabbim bizi bu duygudan mahrum bırakmasın 🥺
Canım belirtiler benim yeni yeni başlamaya başladı ve 2 aylık şuan. Belirtiler bence geç başlıyor tabiki herkeste farklıdır. Bence 2 gün bekle Ümit kırıklığı olmasın ben öyle yaptım. Rabbim insallah nasip eder sanada🌸

Maalesef regl oldum bugün😔
Üzülme canım emin ol hiç ummadığın anda oluyor. Ben yumurtlama gününü bile sadece akıntı gelerek değerlendirdim ama olmayacağına o kadar inanmıştım ki. Biliyorum çok zor takmamak ama takınca da olmuyor. Rabbim zamanını bilir. Sende bu ay kendine söz ver ve içini rahat tut. Sil adet takvimini falan ki ben öyle yaptım. Bu şekilde olur belli mi olur😊

Üzülme canım emin ol hiç ummadığın anda oluyor. Ben yumurtlama gününü bile sadece akıntı gelerek değerlendirdim ama olmayacağına o kadar inanmıştım ki. Biliyorum çok zor takmamak ama takınca da olmuyor. Rabbim zamanını bilir. Sende bu ay kendine söz ver ve içini rahat tut. Sil adet takvimini falan ki ben öyle yaptım. Bu şekilde olur belli mi olur😊
Ben 6 aydan beri çok düşündüm çok stres yaptım o yüzden olmadı diye düşündüm bu ay hiç sallamamistim o yüzden yine üzüldüm yani ne bileyim işte üzülüyoruz elimizde değil en hayırlısı olsun inşallah 🤲

X