Hamilelik belirtileri

Zaten canım bugün reglim geçeli 6 gün oldu
Ovulasyon testini takıp edenlerde normalde 13 gün sonra gebelik testinde çıkarmış ama bende çıkmadı hemşire ebem de dediki belki bebek küçük olabilir dedi direk kan verirsin dedi işte olmassa yarın kan vermeye giderim.
Ayyy hadi merakla bekliyorum buraya da yazar mısınız sonucu alınca insan çok heyecan yapıyormuş ya valla

Bende o şans yok malesef doğum sigortası yaptırdım eşim göreve gitti 3 4 ay yoktu 😂😂 dediğiniz testi alayım öteki ay onunla denerim adetim nazlanmaz olursa
Dogum sigortalar ah ah ... haberini et cnm mutlu olalım tanimasakta.... yemeğin kokusuna ekmek banan Nasrettin Hoca gibi . Sevinelim

Dogum sigortalar ah ah ... haberini et cnm mutlu olalım tanimasakta.... yemeğin kokusuna ekmek banan Nasrettin Hoca gibi . Sevinelim
Umarımm hepiz güzel haberler alırız bol bol sevinirizzz ben öteki hafta dayanamaz şu erken testten alırım heralde. 4 e tamamlayıcı sigortam vardı 7 de doğum artı tanamlayıcıydı hadi olsun bari dedim seneye de müşterilerini garantilediler :))

İnanın korkuyorum yapmaya yine tek çizgi görürüm diye🥺

Merhaba canım tabiki elimden geldiği kadar yardımcı olurum🥰✨ben 2 defa kadın doğuma gittim çok şükür bı sıkıntı yok bende. Folik asit de kullanmıyorum. gün aşırı ilişki spermin kalitesini düşürüyor kesinlikle gün aşırı ilişkin olmasın ben özel doktora gittim bana da dedi gün aşırı ilişki diye ben direk ebe hemşiremi aradım o da kesinlikle çocuk istiyorsan bir gün arayla ve ya iki gün arayla ilişkiye girmemi söyledi.folik asit kullanmak yerine doğal yollarla karşıla mesela çerez antep fıstığı olsun badem olsun fındık vs. Vs
Yani bir doktorla kalma bir kaç doktora görün benden tavsiye.

Merhaba ben 13 mayısta çatlatma iğnesi oldum dün test yaptım böyle çıktı acaba iğnenin etkisi mi hamilelik varmı

bıde benımkıne bakarmısınız.6 gun varken yaptım bana cok hafıf var gıbı geldı ama sanırım oyle ıstedgım ıcın goruyorum:KK43:

Eklentiler

• 9970ce8e-2611-4bff-b939-a6b0a48423c0.jpg
    9970ce8e-2611-4bff-b939-a6b0a48423c0.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 50
Canım erken

Hep öyle canım 🙄Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin 🥰😍stres yapma asla çünkü olmamasındaki en etken sebep
1 sene önce dıs gebelık gecırdım 6haftalık tı sağ tüpümü aldılar şimdide sadece sol ile olması lazım oyuzden skıntılı bıraz rabbım kımsenın kucagını boş bırakmasın ınsallahh

X