Hamilelik belirtileri

papatya9034

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2021
9
2
29
Herkese merhaba. Ben 11 aylık evliyim . Adet düzensizligim vardı ve hamilede kalamıyordum dr gittim herhangi bi sorun olmadığını öğrendim testler yaptı rahmime yumurtalıklarıma baktı herşey normal dedi. İlaç kullandım. 2 ay adetim düzenli oldu . Bu ay gene olmadı 6 gün geçikti. Adet başlamadan 3 gün önce test yaptım negatifti biraz erken yaptım galiba. Şimdide yapmaya korkuyorum tekrar tek çizgi görücim diye. Gögüslerimde hiç bir şekilde ağrı yok normalde adet öncesi başlardı ağrı ama kasıklarımda ağrım var sanki adet olacakmışım gibi ağrılarım var. Ama adette olamıyorum acaba bu durumu yaşayan var mı. Hamile olma ihtimalim varmıdır:KK43:

Üzülme elbetki hamile kalırsın
Allah ne zaman nasip ederse o zaman
Benim de hiçbirseyim yok mesela ama 3 senedir olmuyor oyuzden moralini bozmayada hic gerek yok varsada olur daha 11 aylık evlisin
daha önünde yolun var pess etme olucak ❤
Adetin geciktiysede ilaçlarındanda kaynaklanıyordur bendede oluyodu
Bide 35 güne kadar adet gecikmesi idealdir .
Ve ayrıca benimde adet düzensizliğim var.

Üzülme elbetki hamile kalırsın
Allah ne zaman nasip ederse o zaman
Benim de hiçbirseyim yok mesela ama 3 senedir olmuyor oyuzden moralini bozmayada hic gerek yok varsada olur daha 11 aylık evlisin
daha önünde yolun var pess etme olucak ❤
Adetin geciktiysede ilaçlarındanda kaynaklanıyordur bendede oluyodu
Bide 35 güne kadar adet gecikmesi idealdir .
Ve ayrıca benimde adet düzensizliğim var.
İlaç

İlaç olarak folik asit ve vitamin kullandım çok oldu bırakalı. Havalardan gibi geliyor bana ama işte. Keşke hamile olsam ama sanmıyorumda:KK43: inşallah sizinde bir bebeğiniz olur sağlıklı bi şekilde

• Beğen
Reactions: Jou
İlaç olarak folik asit ve vitamin kullandım çok oldu bırakalı. Havalardan gibi geliyor bana ama işte. Keşke hamile olsam ama sanmıyorumda:KK43: inşallah sizinde bir bebeğiniz olur sağlıklı bi şekilde
Aynı bende kullandım aylar önce bıraktım
Üzülecek birsey yokki bak bazen böyle düşün allah belki beni böyle dengeliyor senide bu şekilde dengeliyor belkide olucaksın birdahaki ay belli mi olur karamsarlığa düşünme tamam hemen istiyoruz ama sınav yaşıyormuşuz gibi düşün hayat böyle oyuzden bak benim 3 sene oldu bekliyorum nasip bu

Aynı bende kullandım aylar önce bıraktım
Üzülecek birsey yokki bak bazen böyle düşün allah belki beni böyle dengeliyor senide bu şekilde dengeliyor belkide olucaksın birdahaki ay belli mi olur karamsarlığa düşünme tamam hemen istiyoruz ama sınav yaşıyormuşuz gibi düşün hayat böyle oyuzden bak benim 3 sene oldu bekliyorum nasip bu
Hayırlısı olsun canım inşallah bir gün bizede nasip olur

X