Hamilelik belirtileri

Sol kasığımda özellikle olmak üzere ara ara kramplar oluyor sadece bi gece çok şiddetli ağrıdı sonra o kadar ağrım olmadı bi de Benim göğüslerim şişip ağrımazdı yumurtlamadan sonra şişmeye başladı hala şiş uçları hassas. İnşallah bu ay hamileyizdir geçen ay gebelik yaşadım o yüzden biraz tedirginim.:KK43:
Benim biraz muamma ya eşim korunuyor geri çekilme yöntemiyle hamile kalmışsam o da şansıma yani ben çok istiyorum o şu an istemiyor ya 🥺 ama olursa hani hayır istemiyorum falan da demez ama bakalım hayırlısı ya

Daha bekliyorum bende 5 günüm var erken gebelik testi yapmayı çekiniyorum açıkçası negatif gelir diye ya kafamda çok kuruyorum. 2 gündür hafiften bel ağrım başladı normalde bende adet öncesi bel ağrısı olmaz belki ev işlerinden dolayı de olabilir bilemiyorum bş de iftardan ve sahurdan sonra mide bulantım oluyor nedense anlamdım bu yüzden adet gecikmesini yaşayana kadar her hangi bi test yapmicam ya ☹️
Yaaa belki hamilesinizdir bekleyin bakalım :)

Hayırlı akşamlar hanımlar ben sizlerden fikir almak istiyorum da yardımcı olursanız sevinirim 11 yıldır evliyim ikizlerim var şuan 6,5 yasindalar uzunca bir zaman korunduk adetlerim hep beklenen tarihten önce olur hiç gecikme yaşamam sat 24 Şubat'ta oldum ama sürekli bu ay içerisinde kasık ağrısı batması yaşadım bat 17 martı ama ben bekleyemedim 4 gün kala kaset test yaptım ama negatif cikti şuan 1 günlük gecikme yaşıyorum testi yaptığımda da şüpheli ilişkiden yani yumurtlama gününun üzerinden sadece 11 gün geçmişti cokmu erken yaptım? testi bilemiyorum belirtilerimde şu şekilde adet olacakmisim gibi kasık ağrısı bacak ağrısı ve inaninlmaz derecede göğüs ağrım var

Hayırlı akşamlar hanımlar ben sizlerden fikir almak istiyorum da yardımcı olursanız sevinirim 11 yıldır evliyim ikizlerim var şuan 6,5 yasindalar uzunca bir zaman korunduk adetlerim hep beklenen tarihten önce olur hiç gecikme yaşamam sat 24 Şubat'ta oldum ama sürekli bu ay içerisinde kasık ağrısı batması yaşadım bat 17 martı ama ben bekleyemedim 4 gün kala kaset test yaptım ama negatif cikti şuan 1 günlük gecikme yaşıyorum testi yaptığımda da şüpheli ilişkiden yani yumurtlama gününun üzerinden sadece 11 gün geçmişti cokmu erken yaptım? testi bilemiyorum belirtilerimde şu şekilde adet olacakmisim gibi kasık ağrısı bacak ağrısı ve inaninlmaz derecede göğüs ağrım var
Hamile olabilirsiniz çok erken olduğu için de testte çıkmamış olabilir bekleyin bakalım inşallah olmazsınız hamilesinizdir 😌

X