Hamilelik belirtilerimi paylaşmak istiyorum sizlerle;

Ay inşallah balım🥰 gönlünü ferah tut olur inşallah. Benim kuzenim 6 ay farketmedi hamile olduğunu herkes o kadar farklı ki 😂
Bişey daha soracam sabahları uyanınca goguslerin nasıl bende iki gundur yürüyünce ilk 10dk ağrı var ağırlığı daha fazla

Yaa şuan böyle bı belirtim var ya beklemek zor umutlanmamaya da çalışıyorum zor bı durum 😅 dua et bana gzuel haberler alayım yainş k
İnş kuzum Allah gönlüne göre versin😇🥰 sıkma canını olur neden olmasınnn sağlıklı olsun inşallah

Amin amin inşaallah gerçekten bebek sahibi olmak istenilen süreç çok hassas yani insanın içinde korku umut aynı anda
Tabi ki biz kadınlar da korku var birde aman olmaz mı acaba diye. Sanki herşey bizden kaynaklı🤦🏼‍♀️ çok takılma lütfen olur inşallah yıllarca bekleyen insanları düşünelim hep o zaman gönlümüz ferahlar🥰

Tabi ki biz kadınlar da korku var birde aman olmaz mı acaba diye. Sanki herşey bizden kaynaklı🤦🏼‍♀️ çok takılma lütfen olur inşallah yıllarca bekleyen insanları düşünelim hep o zaman gönlümüz ferahlar🥰
Rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin çok beklemeden anne olmayı Allah nasip etsin ☺️

şuan yemın edıyorum bırebır aynı seylerı yasıyoruz belım ve kasıklarım cok cok asırı agrıyor hep bır uykum var yumurtlamamdan bu zamana 6 gun gecdı daha yumurtlamadan 3 gun sonra gebelık testı yapdım ovulasyon testıyle takıp etdım bu ay suan calısıyorum oturuken bıle belım cok agrıyor yuruken hep kasıklarda bı agrı dun test yapdım negatıf ınsallah sonucu sızın gbı olur hep gebelık suphem kuruntularım oldu ama kasık agrısı dısında baska bısey olmadı bu ay kasıkdan cok bel ve bas agrısı yapdı bende

Ayyy inş sağlıkla gelsin 🥰 5. Haftam da burda forum okuya okuya dış gebelik mi yoksa diyip ağlayarak eşimi sıkıştırıp işten getirmiştim. O gün görmüştüm keseyi ilk. Halbuki ertesi gün randevum vardı. Aman 7 aylık doğduğum nasıl belli tezcanlıyımmmmm🫣 şimdi 9 haftalığız. Herşey yolunda. İnşallah herşey yolunda olur çok okuma bence buraları🥰
Anin inşallah 🙏 ben 3+6 da 3.5 olanı gördüm. 4+3te de 250yi 😅😅

Selam kızçeler. Acaba hamile miyim diye buralarda gezinirken kendim de anlatmak istedim neler yaşadığımı. Belki psikolojik belki gerçek bilmiyorum 🤷‍♀️
-İlk denememiz de ovülasyon testi takibi ile gebe kaldım bu arada kızlar kesinlikle deneyin.
Yumurtlama dönemimden itibaren sol kasık ağrısı ve bel ağrısı ile başladı serüven. Hiç geçmedi. Regl günüme dek o ağrıyı çok şiddetli yaşadım. Hatta bi çok kez doktorlarda dahil danıştığım da üşütmüş olduğumu söylediler. Haklı olabilirlerdi. Çünkü yumurtlama günümden 3 gün sonra grip belirtileri başladı. Halsizlik, mide bulantısı, ağrılar. En sonunda özel bir hastanede kan testi yaptırıp nasılsa varsa çıkar yoksa en azından ilaç alırım bu ağrılardan kurtulurum diye düşündüm. Doktora henüz yumurtlamam üzerinden 6 gün geçti hamileysem çıkar mı diye sorduğum da EVET dedi! Hay hay dedim testi verdim. Sonuç 0.0100… negatifti. Sonra kan ve idrar testi vermek istedim tekrar. Enfeksiyon vs den dolayımı acaba ağrım diye. Kan ve idrar testlerim tertemiz çıktı. Sana antibiyotik ve serum vs dedi. Dedim YOOK! şuan değil. Ben hissediyorum. Bişey var bu ağrılarım boşa değil. ( bu arada gün de 5 kez gebelik testi yapıyordum. Kafayı kırmıştım) 🤪 2 gün geçti ve benim ağrılarım pat kesildi bi anda. Dedim Tubiş kalk. Bu yerleşme ağrısıydı. Yerleşti bebeğin( bilimsellik yok tamamen benim totomdan uydurmam) 😂 test yaptım. Pozitif ☺️🤭 ağlamam bitince hastaneye gittim betam 16 çıktı. Reglmden 3 gün evvel. Gri alan dedi he he dedim oki. 2 gün geçti tekrar kan verdim 49 olmuştu. Tamam dedim deldirmiyorum kendimi artık. Kalp atışı için gideceğim dedim bundan sonra. Bu arada yaşadığım belirtiler ise son 5 gündür aşırı koku hassasiyeti. Çok sevdiğim eşim bir kokuyor bana. İnanılmazzz!!! Herkes herşey kokuyor bu arada. Adam bıktı benden. Mide kaynamam var ama bulantım yok henüz. İnşallah olmaz. Birde sanki tansiyonum düşmüş gibi böyle bi anda halsizlik çöküyor. Ara ara yine sol kasığımda ağrı oluyor. Yerleşme kanaması dediğimiz olayı çok yaşadığımı düşünmüyorum. Çok çok az kahverengi akıntım oldu. Pembe veya kırmızı hiç olmadı. Oda peçete ile sildiğimde görmüştüm. 2 gün sonra geçti. Şuan da çok akıntım oluyor şeffaf bazen sarıya yakın. 5+5 iz şuan son regl tarihime göre. İnş kalp atışlarını duyarız. Şuan tek temennim o. Bu arada kirpik batması bence gerçek ya. Karışma olayıda gerçek. Kirpiklerim topak topaktı çünkü. Gözlerim de hep parlak geliyor şuan bana. Gaz ve şişkinlik 4. Haftadan beri devam ediyor. Duyduğuma göre her regl dönemi yaklaştığında bu oluyormuş. Umarım Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin. Umarım bizde kalp atışlarını duyar bu serüvene devam ederiz, teşekkür ederim🥰
Sizin yaşadığınızın aynısını yaşadım. Ovulasyonla takip ettim ilk kez. Ve Yumurtlama döneminden bu yana sol kasık ağrım vardı ve bacağıma kadar vuruyordu hatta belime de. Regle 11 gün kala kan vermiştim dr negatif dedi ilaç iç ağrılar için dedi bende sizin gibi yaptım içmedim. Bu kasık ağrım yumurtlamadan hemen sonra.basladi ve bir hafta sürekli devam etti. Şuan da bata 8 gün var ağrım ara ara oluyor özellikle ayakta çok kalıp yorulunca. Ben kendimi umitlendirmek istemiyorum yani yoktur gözüyle bakıyorum fakat yüzüm sivilcelendi ve kocaman yani ergenligimde cikanlar gibi. yumurtlamadan 6 gün sonra kahve az bi akıntım oldu. Yani sizce umutlanmalı mıyım yoksa napmaliyim bilemedim

Sizin yaşadığınızın aynısını yaşadım. Ovulasyonla takip ettim ilk kez. Ve Yumurtlama döneminden bu yana sol kasık ağrım vardı ve bacağıma kadar vuruyordu hatta belime de. Regle 11 gün kala kan vermiştim dr negatif dedi ilaç iç ağrılar için dedi bende sizin gibi yaptım içmedim. Bu kasık ağrım yumurtlamadan hemen sonra.basladi ve bir hafta sürekli devam etti. Şuan da bata 8 gün var ağrım ara ara oluyor özellikle ayakta çok kalıp yorulunca. Ben kendimi umitlendirmek istemiyorum yani yoktur gözüyle bakıyorum fakat yüzüm sivilcelendi ve kocaman yani ergenligimde cikanlar gibi. yumurtlamadan 6 gün sonra kahve az bi akıntım oldu. Yani sizce umutlanmalı mıyım yoksa napmaliyim bilemedim
Doktor hatta bana da daha yumurtlamamin üstünden 6 gün geçti kanda çıkar mı ki diye sorduğumda evet evet varsa çıkar dedi. Yani yaşadığınızın aynısını yaşamış olmak beni çok şaşırttı

Daha erken kuzum benim gibi günde 4 5 kez test yapıp kafayı yeme bekle bence 😂
Ya bekleyemıyorkı ınsan yumurtalamadan 3 gun sonra yaptım ınsan dayanamıyorki son 3 aydır her ay 10 gebelık testı yaptım bu aya stok yaptım insallah rabbı nasıp eder

Öncelikle Rabb'im isteyen herkese nasip eder inşallah anne olmayı benimde sizin gibi 3gundir gündür sağ kasığımda ağrı var eğilirken yürürken zorlanıyorum bu ağrı bacagima ve belime atıyor arada sol kasıkta da ağrı var ama sağ daha çok adetime daha var Nisan 10unda regl olmam gerekiyor

Aa maşallah peki kaç çıktı değeriniz bir de testinizi paylaşabilir misiniz
Adete iki gün kala hem idrar hem kan verdim 432cikti bugün tekrar verdim inşaallah sağlıklı bir artış olur dua edin bana
Bu testte aynı anda çıktı çizgi

Eklentiler

• IMG_20230330_154035.jpg
    IMG_20230330_154035.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 235
Adete iki gün kala hem idrar hem kan verdim 432cikti bugün tekrar verdim inşaallah sağlıklı bir artış olur dua edin bana
Bu testte aynı anda çıktı çizgi
Maşallah Allah isteyen herkese nasip etsin inş. Sağlıkla büyüsün bebişiniz de hayırlı ömrü olsun inşallah

X