hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

• Konu Sahibi meleğimsin
merhabalar...hamilelikte de adet sancısına benzer ağrılar olabilir ..
benimde kasık ve bel ağrılarım var adetimede daha 5 gün var yarın gidip kan tesiti yapıcam bakalım inşallah hamilreyimdir
:1hug:a.s.

• Konu Sahibi meleğimsin
benimde kasık ve bel ağrılarım var adetimede daha 5 gün var yarın gidip kan tesiti yapıcam bakalım inşallah hamilreyimdir
:1hug:a.s.

inşallah canım ama benim de 6 gün var dr. erken dedi yapmadı hayırlı haberlerini bekliyoruz..

• Konu Sahibi meleğimsin
Merhaba herkese.Şimdi doktordan geldim.Çok şükür bir sorun yok dedi.Ama ağrılarım devam ediyor.Ayaklarını uzat otur ve bol bol su iç dedi.Ağrısı olan tüm bayanlara duyurulur :)))

• Konu Sahibi meleğimsin
Merhaba herkese.Şimdi doktordan geldim.Çok şükür bir sorun yok dedi.Ama ağrılarım devam ediyor.Ayaklarını uzat otur ve bol bol su iç dedi.Ağrısı olan tüm bayanlara duyurulur :)))

canım sağol senin ne kadarlık bebiş...

• Konu Sahibi meleğimsin
Ben 4 haftalık sanıyordum ama 5 haftalık çıktı.Kan testi sonucum 2618.Darısı isteyen herkesin başına inşallah.Bu arada 5 haftalık evliyim :)))Yani dakika bir gol bir :)))

• Konu Sahibi meleğimsin
Ben 4 haftalık sanıyordum ama 5 haftalık çıktı.Kan testi sonucum 2618.Darısı isteyen herkesin başına inşallah.Bu arada 5 haftalık evliyim :)))Yani dakika bir gol bir :)))

vallahl canım bu ne hız yaw:roflol:allah salıkla kucağına almayı nasip etsin allah analı babalı büyütsün:Saruboceq: canım senin ağrılar da adet ağrısı gibi mi ne zaman başladı ağrıların canım..

• Konu Sahibi meleğimsin
Evet ama adet ağrısının daha şidletlisi doktor ilk üç kesinlilkle ilaç vermiyorum dedi.Ayaklarını uzatarak oturmamı söyledi.Hatta o kadar fazlaki sancılarım gece yarısı uyanıyorum sancıyla.Ama normalmiş.

• Konu Sahibi meleğimsin
Bu arada elenmeden 1 ay önce düzenli olarak folik asit içmeye başlamıştım korunmayı hiç düşünmediğim için.Yaş faktorude önemli tabii.Yaş ilerleyince pek çocuk için düşünecek vakit kalmıyor.30 u geçtik eşimde bende...

• Konu Sahibi meleğimsin
aynen canım benimde öyle hatta eşime dedim ben adet olurken bile bu kadar sancı çekmedim diye bi geliyor bazen olduğum yerde kalıyorum inşallah bende hamileyimdir şafak 5 ama günler geçmiyor eğer değilsemde düşünmekten gecikicek biliorum...

• Konu Sahibi meleğimsin
Bu sitede olan herkes çok aceleci.Lütfen çok düşünme o zaman ters tepki veriyor sanırım.Adetim geciktikten 7 gün sonra test yaptım.Silik çizgi vardı.Ebeye anlattım sağlık ocağında bir hafta daha bekle acele etme dedi.Dediği gibi de oldu.Lütfen acele etme vucüt relax olunca daha çabuk oluyor sanki.

• Konu Sahibi meleğimsin
canim bizimde yas otuzu gecti benimde kasik agrim var birde arada cok siddetli bulantim var adetmi on gun var bakalim ne olacak bu arada tebrikler en guzeli hemen hamile kalmissin benim esim alti ay korundu dahada istemiyordu ben cok istiyordum zorla birakti korunmayi simdi o da cok istiyor ama olmuyor ins birgun olur bir umit bekliyoruz

• Konu Sahibi meleğimsin
Olur olur annemin bana öğüdüdür sakın kendini kasma rahat olursan herşey daha çabuk olur diye.Çünkü iş beyinde bitiyor gibi.İnşallah bundan sonrada bir sorun olmaz bakalım daha başındayız herşeyin.Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah.Bu arada benim sadece bir iki güb bulantım oldu.Çok şiddetliydi ama şimdi birşey hissetmiyorum belik daha sonra tekrar başlayacak.

• Konu Sahibi meleğimsin

meleğim bende bugün öğrendim hamiş olduğumu..benim de çok önce başladı kasık ağrılarım..erken hastalancam sandım ama bişşi olmadı..şimdi düşünüyorum demekki benim ağrım ana rahmine düştüğü gün ağrımaya başladı.hesaplıorum tam o güne denk gelior.hala bile ağrım var:CüvCüv:

• Konu Sahibi meleğimsin
canım öncelikle tebrik ederim...Allah analı babalı büyütmesi nasip etsin.bende hep erken olucam diyorum ama gelen giden yok çünkü her an adet olucakmış gibiyim inşallah bende hamileyimdir çünkü bu ağrılar bir umut oldu bana canım senin adetine kaç gün kala ağrımaya başlamıştı?benimde 4 gün var adetime inşallah hamileyimdir...:Saruboceq:

• Konu Sahibi meleğimsin
canım benim allah hayırlısın versin.benimde dün olmam gerekiyordu olmadı bakalım biraz bekliyim diyorum bende de inanılmaz kasık ve bel ağrısı var adetten de olabilir bakalım. acaba idrar testinde çıkarmı ki?yoksa daha erken mi

• Konu Sahibi meleğimsin
canım 1-2 gün daha bekle kesin sonuç için inşallah senin ağrılarda hamişliktendir...

• Konu Sahibi meleğimsin

Merhabalar meleğim...Bence sen de benim gibi hamişsin.:CüvCüv:...Bendeki belirtilerin aynısı sende de var.Peki sana bir soru daha göğüslerinde ağrı yokmu.ve uç bölgelerinde kabarcıklar hafiften?ben de daha dün öğrendim hamiş olduğumu:CüvCüv:

• Konu Sahibi meleğimsin
sağol canım gögüslerim sızlıyor ama benimkiler çok önceden şişti taşıyamıyorum sanki normalde adetime 5--6 gün varken şişerdi ama şimdi 2 hafta önceden şişti yaaa inşallah bende güzel haberi veririm burdan...

• Konu Sahibi meleğimsin
canlarım az önce test yaptım 4 günüm var ama yapim dedim 2. çizgi silik ama belli yani çok ama diğerine göre çok hafif sizce hamilemiyim yarın sabah tekrarlicam testi ne olur cvp yazın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…