Hamilelik belirtisi mi?

Merhabalar, sonucunu yaz demiştiniz. 142.37 çıkmış 👶 Rabb'im en yakın zamanda size de nasip etsin inşallah🙏
Merhabalar çok çok tebrik ederim öncelikle gözünüz aydın sağlıcakla sürsün gebeliğiniz. Ben akıntı ile ilgili sormak istiyorum. Aşılama yaptırdım 5.günüm ve adetime 10 gün var. Adet öncesi gelen şeffaf olmayan beyaz akıntım geldi ve moralim bozuldu tutmadı diye bir de her iki kasığımı yokluyor ama yumurta gelişen kısımda yumru var (her ay adet öncesi olur). Acaba sizde süreç nasıl ilerledi paylaşır mısınız ben de morL bulaym

Merhabalar çok çok tebrik ederim öncelikle gözünüz aydın sağlıcakla sürsün gebeliğiniz. Ben akıntı ile ilgili sormak istiyorum. Aşılama yaptırdım 5.günüm ve adetime 10 gün var. Adet öncesi gelen şeffaf olmayan beyaz akıntım geldi ve moralim bozuldu tutmadı diye bir de her iki kasığımı yokluyor ama yumurta gelişen kısımda yumru var (her ay adet öncesi olur). Acaba sizde süreç nasıl ilerledi paylaşır mısınız ben de morL bulaym
Merhaba, çook teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Akıntı takibi hiç yapamadım şimdiye kadar. Burada çok okudum ama hiç bağdaştıramadım yaşadıklarımla. Yumurtlamadan 1 hafta sonra otururken bir anda bişey saplandı. Tam göbek deliğinin alt tarafındaydı. Birkaç saniye sonra adet ağrısına döndü. Daha önce batma yaşardım nadiren ama o günden sonra çok fazla olmaya başladı. Hem sağdan hem solda giriyor. Göğüs uçlarım çatlardı yumurtlama zamanı ama sonra geçerdi. Hala devam ediyor. Hatta dünden beri ara ara göğüsün yanlarından başlayıp ucuna doğru bişey yürüyor gibi hissediyorum. Göğüs şişkinliği ya da kararma olmadı henüz. Onun dışında sebepsiz ağlamam oldu iki kere. Adetlerim aşırı ağrılı olur, şuan hafif hafif yoklayıp gidiyor. Mideyle ilgili bir sıkıntım yok. Bu kadar sanırım. Ümitli değildim aslında pko ve hareket sorunu olduğu için ama çok şükür 1 sene sonra kendiliğinden oldu. Herkes aynı belirtileri yaşamıyor, sizin çok daha farklı belirtileriniz olur belki ya da hiçbir şey anlamadan bakmışsınız hamilesiniz:) inşallah sizin de haberinizi alırız😊 olmazsa da üzülmeyin herşeyin zamanı var. Allah hakkınızda en güzelini nasip etsin.

Reglime bir gun var. Hicbir belirtim olmadigi gibi sabah yaptigim test de net bir sekilde negatif neden hala 'acaba' diyorum acaba...

1 senedir istiyorum ben inşallah vardır:) Şimdiye kadar hayalet çizgi bile görmeyince insan umutlanıyor haliyle. Daha kesin değil tabi ki salı gün belli olur kanda, perşembe de kesinleşir diye umuyorum. Yoksa da hayırlısı olsun, sonraki aylarda deneriz şansımızı. Ben yumurtlamadan 1 hafta sonra otururken önce batma hissettim, sonra o hafif adet sancısına dönüştü. Buraları çok okudum, kendimi çok dinledim belki o yüzden ama bana yerleşme gibi geldi. Benim normalde de çok nadir batmalarım olurdu, daha da arttı. Hem sağdan hem de soldan, özellikle dikkatsiz ayağa kalkınca. Adet sancım hala gelip gidiyo ama hafif ve yumruk kadar bi yerde. Öncekiler daha dağınık olurdu. Yumurtlama zamanı göğüs uçlarım çatlar gibi olurdu, bir hafta sonra geçerdi. Hala o çatlaklık var ve hassas. Dolgunluk ya da kararma hissetmedim. Mide yanması normalde de yaşardım o yüzden olanları hamileliğe yoramıyorum ama sabah kalkınca aç uyanmazdım şimdi hafif açlık hissediyorum. Baş dönmesi, bulantı falan yok. Bu kadar:) İnşallah isteyen ve hak eden herkese sağlıklı evlatlar nasip olsun. Güzel haberleri beraber alırız inşallah:anne:
Merhabalar 1 yıl boyunca ne gibi tedavi ilaç veya kür denediniz ne guzel hamilesiniz cok sevindim normal toplamı gebe kaldiniz

Merhabalar 1 yıl boyunca ne gibi tedavi ilaç veya kür denediniz ne guzel hamilesiniz cok sevindim normal toplamı gebe kaldiniz
Merhabalar, teşekkür ederim öncelikle:) yazmıştım aslında buraya ama kısaca yazayım yine. pko vardı 1 kere soğan kürü yaptım. Ama işe yaramadı bende sanırım. Rahim filmi çekildi ve glifor kullandım. O ay eşime de keçiboynuzu kürü yaptım, fındık ceviz falan da yedi. Bir ay sonra hamile kaldım.

Merhabalar, teşekkür ederim öncelikle:) yazmıştım aslında buraya ama kısaca yazayım yine. pko vardı 1 kere soğan kürü yaptım. Ama işe yaramadı bende sanırım. Rahim filmi çekildi ve glifor kullandım. O ay eşime de keçiboynuzu kürü yaptım, fındık ceviz falan da yedi. Bir ay sonra hamile kaldım.
Kaçırmışım sanırım çok güzel sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin rabbim ve bizlerede güzel haberler nasip eylesin 🙏

Kaçırmışım sanırım çok güzel sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin rabbim ve bizlerede güzel haberler nasip eylesin 🙏
Çok çok sağolun. Eğer yaptırmadıysanız testlerinizi yaptırın. İçiniz rahat eder en azından. Ben hep bende sorun var diye düşünüyordum ama eşimde de harekette biraz problem çıktı. O yüzden ikimiz de dikkat etmeye çalıştık. Bebek için denemeye başlayınca reglde düzensizlik yaşadım, glifor işe yaradı bence. Şifayı nerde ya da nede buluruz hiç belli olmuyor😅 inşallah nazlanıyordur sadece bebişiniz, en yakın zamanda Rabbim kucağınızı doldursun🙏

Bizde keçi boynuzu suyuna basladik
Çok çok sağolun. Eğer yaptırmadıysanız testlerinizi yaptırın. İçiniz rahat eder en azından. Ben hep bende sorun var diye düşünüyordum ama eşimde de harekette biraz problem çıktı. O yüzden ikimiz de dikkat etmeye çalıştık. Bebek için denemeye başlayınca reglde düzensizlik yaşadım, glifor işe yaradı bence. Şifayı nerde ya da nede buluruz hiç belli olmuyor😅 inşallah nazlanıyordur sadece bebişiniz, en yakın zamanda Rabbim kucağınızı doldursun🙏
Test yaptırdık doktor ultrosan önerdi ama daha henüz cektirmedik 20 milyon sperm cikti sınırda demişti benimde tiroitlerim 5 deydi ilaç kullanıyorum tekrar tahlile gidicem bakalim daha yeniyiz biz 4 aydır deniyoruz kısmetse tez zamanda kavuşalım inşallah 💓

Bizde keçi boynuzu suyuna basladik

Test yaptırdık doktor ultrosan önerdi ama daha henüz cektirmedik 20 milyon sperm cikti sınırda demişti benimde tiroitlerim 5 deydi ilaç kullanıyorum tekrar tahlile gidicem bakalim daha yeniyiz biz 4 aydır deniyoruz kısmetse tez zamanda kavuşalım inşallah 💓
İnşallah🙏 bu arada ovulasyon testi de kullandım. Onun da faydası var

X