Hamilelik belirtisi mi

Selam kizlar 🥰

1,5 senedir bebek istiyoruz ama son iki aydir macun ve ovulasyon testiyle deniyorum. Yumurtlama gunum adetin 14. Gunu oldu degerlendirdik ama normalde her ay kasiklarimda agri hissederim bir hafta 10 gun oncesinde goguslerim agrimaya baslar ama bu ay hicbiri yok ve adetime tam 1 hafta var, sadece asiri derecede belim agriyor hic boyle bir agrim olmadi, dun gece zor uyudum. Acaba diyorum grip felanmi olucamda belimdeli kemikler sizliyor resmen. Yoksa hamilelik belirtisi olabilirmi ☹️
Canim benim ben de ayni böyle oldum ve hamile oldugumu öğrendim bata 5 gun kala..test yap yumurtlama 10.günde silikte olsa cikiyor, insallah gebesindir:)

Selam kizlar 🥰

1,5 senedir bebek istiyoruz ama son iki aydir macun ve ovulasyon testiyle deniyorum. Yumurtlama gunum adetin 14. Gunu oldu degerlendirdik ama normalde her ay kasiklarimda agri hissederim bir hafta 10 gun oncesinde goguslerim agrimaya baslar ama bu ay hicbiri yok ve adetime tam 1 hafta var, sadece asiri derecede belim agriyor hic boyle bir agrim olmadi, dun gece zor uyudum. Acaba diyorum grip felanmi olucamda belimdeli kemikler sizliyor resmen. Yoksa hamilelik belirtisi olabilirmi ☹️
Merhaba canım bende yumurtlama günümde kasıklarımda sancı ve batma hissettim o gün bu gündür devam ediyor sancım ve adetime 10 gün kala göğüslerimde şişme ve acı oluştu şuan adetime 5 gün kaldı ama sancı ve göğüs ağrılarım devam ediyor bide çok değil ama hafif beyaz akıntım var ama kafamı karıştıran tek şey yumurtlama günü ilişki yaşamadım doğurgan dönemi yüksek olan günde yaşadım çok istiyoruz çocuğumuz olmasını İnşâAllah Allah’ım tüm bekleyenlere Anne olmayı nasip etsin. Benim bu durumum hakkında düşünceniz bilginiz varsa paylaşabilir misiniz kafam çok karışık 😔

Ara kanama bendede vardi gecen sene, rahim agzi yaram bide dermoid kistim cikti, onlar ara kanama yapabiliyordu bende. Suan hicbiseyim yok cok sukur. Baktirdinmi rahim agzina?
Merhaba dermoid kist için bir tedavi uyguladınız mı?

X