Hamilelik belirtisi olabilir mi ? Kasıklarda dokununca acıyor

Sabrina kurban beee🌹🌹🌹ALLAHİM HAYIRLI SONUÇ ALMAYİ NASİP ETSİN.İNSALLAH 🤲🤲🤲🤲ben hicbiseye dikkat etmiyorum sadece belirsizlik sabirsizlik yapiyo catlama gununden bu yana 9 gun gecmis benimki bile bile lades birazda. Ayin yedisinde adet olmaz isem yaparim.HAYİRLİ OLANİ RABBİM NASİP ETSİN HEPİMİZE🤲🤲🌹
Rabbim hepimiz için en hayırlısını düşünendir. Duâ edip tevekkül etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor 🤲🏻

Rabbim hepimiz için en hayırlısı sağlıklısını nasip etsin inşallah. Sizde kendimi gördüm. Her ay bilmem kaç test yapardım sayamadım. Hatta adet olurken ay az geliyor yerleşme de olabilir diyerek hep kendimi kandırdım ya da kandırmak istedim bilmiyorum. Karnım ağrıyor hamile miyim,Hamile olabilirim şunu yemiyim, Hamile olabilirim bunu yapmiyim, belki tutunuyordur temizlik yapmiyim. Arkadaşlarımızla bir şeyler yemeye çıkardık ay ben onu yemiyim belki vardır diyerek hep hayatımı kısıtlandım aylarca,hem kendimi kandırdım. Hemde testlere onlarca para döktüm. Ama bu ay akillandim. Daha önce Yaptığım hiç bir şeyi yapmadım. Kendimi kısıtlamadım. Teste para dökmedim. Yarın regl olucam bu ay 1 kere test yaptım. 2. Yi adetim geçerse yaparım. 🙂🤍
Bu ay benim de öyle geçti. Şunu içmeyeyim bunu diyeyim diye. Benim de iki üç güne regl olmam gerek. İnşallah ikimiz de olmayız ve gğzel haberlerle geliriz. Ben pazartesi testimi alıp salı sabah deneyeceğim inşallah

Dur dur regli görene kadar ümidimizi kesmek yok🥹 ben daha test yapmadım ama dün akşama doğru bir anda bir şiştim anlatamam. Reglimden bir iki gün önce olurum böyle. İnş regl şişkinliği değild

Bende az önce aldım. Yarın sabah denerim 🙂
Dene kiz banada soyle hatta bir damla benim niyetimede damlat tek test cift kisilik sonuç olsun nasil totem yapiyorum ama 🤣🤣bacim gi Allah bana küsmez insallah hic olmaz tup bebek bile deneme evlat edin denildi kısır raporu ardindan iki ay sonra kendiliğinden hamile kaldim dogum yaptim kizim dort aylikken tekrardan 2 aylik hamile olduğumu öğrendim simdi olmuyo demem günaha sikmaz beni insallah. O zamanlar 140 kiloydumve hiç adet olmazdim ilacla bile olmuyodum menapozlu gibiydim ve Rabbim bi ol dedi bir yilda iki dogum yaptim kucuk kiz kilodan cok erken dogdu. RABBİM HAYIRLISI OLACAKSA NASİP ETSİN HEPİMİZE HAYİRSİZ OLUP 10 TANE OLCANA HAYIRLISI OLSUN ALLAHİN NASİP EDECEGİ VAKİTTE OLSUN🤲🤲🤲🌹🌹🌹 Çok umutsuzluk çöktü sen sabah once test yap ben burda bekliyor olcam🤩🤩🤩

Dene kiz banada soyle hatta bir damla benim niyetimede damlat tek test cift kisilik sonuç olsun nasil totem yapiyorum ama 🤣🤣bacim gi Allah bana küsmez insallah hic olmaz tup bebek bile deneme evlat edin denildi kısır raporu ardindan iki ay sonra kendiliğinden hamile kaldim dogum yaptim kizim dort aylikken tekrardan 2 aylik hamile olduğumu öğrendim simdi olmuyo demem günaha sikmaz beni insallah. O zamanlar 140 kiloydumve hiç adet olmazdim ilacla bile olmuyodum menapozlu gibiydim ve Rabbim bi ol dedi bir yilda iki dogum yaptim kucuk kiz kilodan cok erken dogdu. RABBİM HAYIRLISI OLACAKSA NASİP ETSİN HEPİMİZE HAYİRSİZ OLUP 10 TANE OLCANA HAYIRLISI OLSUN ALLAHİN NASİP EDECEGİ VAKİTTE OLSUN🤲🤲🤲🌹🌹🌹 Çok umutsuzluk çöktü sen sabah once test yap ben burda bekliyor olcam🤩🤩🤩
Bende az önce aldım. Yarın sabah denerim 🙂
Allahtan ümidi kesmemek gerekiyor ya. Senin hükayen gerçekten umut ışığı gibi redcrow. Sevgi beni şu an tetikledin ve test alacağım😂

Kızlar açık sütlü kahve yoğun kıvamlı akıntım oldu peçeteye gelen. İçinde biraz kan da vardı. Kafamda deli sorular

Adet olmaktan söz ettin sanırım. O da olabilir bilmiyorum ki kadıklar hareketlendi
Benim kasiklarda bikac gundur partiliyo icerde. Ama gunune daha var. 3 gun onceden adet olma ihtimalin var mi ki? Eger adetse aksama kadar normal adete döner ki donmesin insallah. Yerlesme olma ihtimalinide dusunelim sen yine kendini takip et. Aksama kadar belli eder kendini

İnşallah öyledir. Takvime göre pazartesi olmam gerek ama geçen ayki döngü süreme bakarsak yarın olurum. Ama inşallah olmaz ya. Bu gün kesin test alıcam
Erken adet oluyomuydun hic belki bi ihtimal diyebilecegin. Benim gecen ay masallah 20 gun geçti sonra bi oldum ilk defa o kadar sancilandim. Gec olurum erken asla

X