Hamilelik Belirtisi Olabilir Mi

Kvrckprenses01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
18
8
23
Ayyy kızlar yaklaşık bir haftadır sağ kasigimda segirme oluyordu az önce temizlik yapıyordum sağ taraf kasigimda bildiğiniz kalp atışı gibi atmaları oldu ve ağrı oldu sizce hamile olabilir miyim henüz adetim geçmedi dün 2 adet test yaptim negatif çıkmıştı ve adetime 8 gün var daha biraz meraklı ve sabırsız olduğum doğrudur

Beklemek zorundasin her belirtiye bebek gozuyle bakmayalim. Allah korusun bir sorunda olabilir. Ben cok ciddi bir hastalığı alakasiz bir yerimdeki agriyla ogrendim. Surekli olmaua devam ederse doktora görünün mutlaka.

Ayyy kızlar yaklaşık bir haftadır sağ kasigimda segirme oluyordu az önce temizlik yapıyordum sağ taraf kasigimda bildiğiniz kalp atışı gibi atmaları oldu ve ağrı oldu sizce hamile olabilir miyim henüz adetim geçmedi dün 2 adet test yaptim negatif çıkmıştı ve adetime 8 gün var daha biraz meraklı ve sabırsız olduğum doğrudur
Seğirmeyi bilmiyorum da benim ilk hamileliğimde çatlama bittikten 3 gün sonra kasıklarım hafif hafif sancı şeklinde ağrılar olmuştu 1 hafta sonra da batma ve daha hissedilir sancıya dönüşmüştü ve göğüs ağrısı gebelikte en belirgin belirtiler kasık sancıları oluyor sanlki bişey ısırıyormuş gibi batmalar oluyor

X