Hamilelik belirtisi

mnekse

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
53
9
25
Merhaba geleceğin güzel anneleri neler var sizde bakalım gebe yok mu aramızda ben regl günü bekliyorum ayın 27 si regl çok düzenli normalde iki aydın korunmuyoruz bir kızım var 3.5 yaşında kardeş istiyor ama sanırım enfeksiyonum var akıntım var kaç aydır gebe çıkmasam soğan kürüne başlayacam 2 gün regl kaldı regl geçen ay geciktı sadece sanırım vücudum kendini hazırlıyor cünki hiç göğüslerim şişmezdi benim regl öncesi bile il defa geçen ay oldu sizde durumlar ne güzel anne adayları

Arkadaşlar çok hafif çizgi var sizce birsey varmı

Eklentiler

• 20220725_193429.jpg
    20220725_193429.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 77
Pembe akıntım oldu ondan sonra altı gün kahverengi lekem oldu üç gündurde kanamam var sizce nedeni nedir

Bence gebesin cünki bende kızımda aynısını yaşamıştım

Teste hayalet ikinci cizgi var vardır bence ama daha çok erken bir kaç gün bekle tekrarla

O kadar kafana takma ama bence kesin var testin belli ve belirtilerin var mı

Migde yanmam var bulantim var yemekten tiksinir oldum bide dediğim gibi önce pembe akintim oldu ondan sonra beş altı gün kahverengi akintim oldu üç gündurde kanamam var bilmiyorum kafam karışık doktora gitmegede korkuyorum

Bence kesin hamilesin kanama bebeğin yerleşmesi yüzünden oluyor istersen kan ver ama şeyde olabilir belki vücudun kendini gebeliğe hazırlıyor olabilir bu yaşadığını geçen ay yaşadım bende ama doktor kimyasal gebelik geçirmiş olabileceğimi yada vücudumun kendini gebeliğe hazırladığını söyledi

Migde yanmam var bulantim var yemekten tiksinir oldum bide dediğim gibi önce pembe akintim oldu ondan sonra beş altı gün kahverengi akintim oldu üç gündurde kanamam var bilmiyorum kafam karışık doktora gitmegede korkuyorum
Canım doktora gitmekten niye korkuyorsun. ? Biran önce randevu al ve durumunu öğren. Kan testi ver gebelik yoksa neden kanaman var hormonlarına falan bakar belki doktor. Burda net bir cevap alamazsın ki. Herşey olabilir. Gebelik, kimyasal gebelik. Belki vucut kendini hazırlıyor öğrenebilmen için doktora gitmen en sağlıklısı. BENde 2 ay önce geciktim 1 hafta kalktım doktora gittim testler negatif çıkıyor acaba sorun ne diye.

Sonuç alabildinizmi randevu da yokki alim
Bekleme acile git durumunu anlat. Ben 1 hafta gecikince gittim vajinal ve karın ultrasonu ile baktı doktor. Hormon testlerim yapıldı. Dediğim gibi biz burda sadece gebesin değilsin vs. FALan deriz başka birşey bilemeyiz ki

Acile gitsen ilgilenirler ama teste hayalet ikinci çizgi var yani ama kimyasal olabilir o yüzden doktora görünmende fayda var cnm

Kadın Doğum aciline gitmem lazım dimi ayy kayseri dekiler de hiç ilgilendirmiyor ki Allah sonumuzu hayretsin

X