Hamilelik belirtisi

Rabbim sana sağlıklı bir bebeğini nasip etsin inş bebişin seninledir cnm

Merhaba arkadaşlar, biz eşimle prezervatifle korunuyoruz ama bir yandan da istiyoruz bebek olsun, nasıl bir ikilem anlatamam. Adetim bugun yarın gelmesi lazım fakat 2-3 gündür sabah öğlen gece devamlı bulantım var, başım dönüyor , sık idrara çıkıyorum ve bugün bulanık görmeye başladım. Dün idrar testi yaptım negatif çıktı. Sizce hamile olma ihtimalim var mı? bir yanım çok istiyor bir yanım erken diyor. Belirtileri ilk kez yaşıyorum 1 yıllık evliyim. Sizce?

Sürekli mi korunuyordunuz cnm yoksa kaçamak yaptıgınız olur muydu

Emin değilim ama zevk suyu ile bile gebe kalan olduğunu duydum ben 2 sene önce ikiz gebelik geçirdim düşük ile sonuçlandı korunuyorduk ama gebe kalmıştım birde pezerfatif bagzen delik olabiliyor

Emin değilim ama zevk suyu ile bile gebe kalan olduğunu duydum ben 2 sene önce ikiz gebelik geçirdim düşük ile sonuçlandı korunuyorduk ama gebe kalmıştım birde pezerfatif bagzen delik olabiliyor
anladım bende duydum bu zevk suyu kısmını, Allahtan hayırlısı olsun istiyorum bir yandan, Allah nasıl hayırlıysa öyle sonuçlandırsın inşallah. Senin düşük olayına üzüldüm ama sonra başka bebeğin olmuştur dilerim?

Ondan sonra olmadı iki aydır bıraktık korunmayı zaten bir kızım var 3.5 yaşında kardeş istiyor deniyoruz ayın 27 kanama günüm bakalım

X