Hamilelik belirtisi

Fderyag

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2023
10
2
26
Arkadaşlar merhaba, size bir konuda danışmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz. Kasımın 13’de adet oldum ve adet tekrar olamadım. Dün bir gebelik testi yaptım prodoctor markanın 2. Çizgi silik çıktı tekrar yapmam için bir kaç gün beklemeli miyim? Şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 150
Arkadaşlar merhaba, size bir konuda danışmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz. Kasımın 13’de adet oldum ve adet tekrar olamadım. Dün bir gebelik testi yaptım prodoctor markanın 2. Çizgi silik çıktı tekrar yapmam için bir kaç gün beklemeli miyim? Şimdiden teşekkür ederim
Gözünüz aydin hamilesiniz, kan testi verin 2gunde bir, artışı takip edin, 3000 olunca kese gözükür o siradada doktora gidip kesenizi goreblrsnz inşallah

Tebrikler canım hamilesin kan ver hemen

Gözünüz aydin hamilesiniz, kan testi verin 2gunde bir, artışı takip edin, 3000 olunca kese gözükür o siradada doktora gidip kesenizi goreblrsnz inşallah
kese 3000 oluca değil 1500 lerde gözüktüğünü yazıyor internette bile,hatta bir doktor bana daha önceki gebeliğimde kimyasal olmadan önce 700-800 lere ulaştığındada görebiliriz demişti

Hayırlı olsun 🥰 13 kasım son adet tarihi ise kese bile görünebilir , sağlıkla gelsin :)

Kızlar merhaba 38 yaşındayım. Geçen ay tüp bebek tedavisi gördüm, Yumurta toplanırken de 1 tane polip varmış onu aldılar, ama maalesef 2 embriyomuzunda genetik sonucu negatif geldi. Üzerine normal gününde regl oldum. Aralık 1 de, normalde 25 inde tekrar olmam gerekiyordu ama olmadim bugün 30.Gün kasiklarimda regl olacakmışım gibi ağrı oluyor fakat gelen birsey yok. Bu sabah erken test yaptım yaklaşık 10 dk sonra hafif silik çizgi çıktı. Birkaç saat sonra yaptığımda da +- ile işaret verenlerden - negatif çıktı. Reglim sadece 1 defa 31. Günde geldi normalde en geç 28 ya da 29. günde geliyor. Ne düşüneceğimi bilemedim sizce hamile olabilir miyim?

Eklentiler

• 1000026156.jpg
    1000026156.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 69
Benim testim de bu şekilde adet günüm yarın

Eklentiler

• IMG_0041.jpeg
    IMG_0041.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 50
X