Çatlatma iğnesi 13. Gün hamilelik testi

İnşallah dua et bugün çok ağrım var dün biraz üzüldüm içimden birşey koptu hissettim Allah büyük
Rabbim ne zaman dilerse o zaman verir her zaman sağlıklı ve hayırlı bir evlat olmasını isteyelim inşallah sana da en kısa sürede müjdeli haberler gelir

Darısı senin başına inşallah 🙏
Amin inşallah
Bu arada canım varmı belirtiler falan nasılsın benim ara ara yoklayip giden adet ağrısı gibi ağrım var akıntım var öyle bir uyku geliyor ki sürekli esniyorum sabah kahvaltıda bişey yiyemedim midem bulandı

Bir ben kaldım şimdi inşallah bana da bu duyguyu nasip eder sizinle paylaşırım
Edecek inan bana sana tek tavsiyem tedavini ol ama en önemlisi kesinlikle Allah'tan isterken en içtenliğinle dile sürekli iste dua et inan bana nasip ediyor edilen dualar karşılık buluyor🙏

Amin inşallah
Bu arada canım varmı belirtiler falan nasılsın benim ara ara yoklayip giden adet ağrısı gibi ağrım var akıntım var öyle bir uyku geliyor ki sürekli esniyorum sabah kahvaltıda bişey yiyemedim midem bulandı
Baş dönmesi var mide bulantısı yorgunluk öyle şeyler kasık bel ağrım için progestan verdi birde folik asit onları kullanıyorum şimdi

Edecek inan bana sana tek tavsiyem tedavini ol ama en önemlisi kesinlikle Allah'tan isterken en içtenliğinle dile sürekli iste dua et inan bana nasip ediyor edilen dualar karşılık buluyor🙏
Elhamdülillah onun karşısında kim durabilir ki ol der ve olur biz ne yaparsak yapalım onun hükmü belli dua etmem mi her secdeye eğilisimde ediyorum ama benim sizler gibi değil hem yaş hem kanser hastalığım işleri zorluyor ve Allah şahit ki bebek olursa vücut iyileşir diyor doktorlar yoksa rabbimin karşısinda istemekten başka ileri gidemem

Elhamdülillah onun karşısında kim durabilir ki ol der ve olur biz ne yaparsak yapalım onun hükmü belli dua etmem mi her secdeye eğilisimde ediyorum ama benim sizler gibi değil hem yaş hem kanser hastalığım işleri zorluyor ve Allah şahit ki bebek olursa vücut iyileşir diyor doktorlar yoksa rabbimin karşısinda istemekten başka ileri gidemem
Ya canım benim inan bana yeter ki o nasip eylesin hepsi bahane oluyor zamanı vakti gelince bir bakmışsın olmuş sen bile inanamiyorsun o zamanını bekliyor rabbim en doğru zamanı kendisi bilir

Senin sorun neydi canım pcos falan mı
Yok ben kanser hastasıyım amh 0.1 kullandığım ilaçlardan dolayı ocakda düşük yaptım 11 yaşında evladım var rabbim uzun ömür versin ama yumurtalıklar ve ilaçlar malesef beni yarı yolda bırakıyor 10 haftalık düşük yaptım o süre içerisinde bir kere hastalanmadim dua edin bana da inşallah yoksa Allah'tan gelen ne diyelim

Ben 35 yaşındayım 2. Çocuk oldu bu kızım var 8 yaşında 2 yıldır bir türlü olmadı şimdi nasip oldu hayırlısı olsun her şeyin Rabbimin bir bildiği vardır

Yok ben kanser hastasıyım amh 0.1 kullandığım ilaçlardan dolayı ocakda düşük yaptım 11 yaşında evladım var rabbim uzun ömür versin ama yumurtalıklar ve ilaçlar malesef beni yarı yolda bırakıyor 10 haftalık düşük yaptım o süre içerisinde bir kere hastalanmadim dua edin bana da inşallah yoksa Allah'tan gelen ne diyelim
Rabbim tez zamanda şifanı ve yavrunu kucağına versin inşallah

Çok şükür ki bir tane varmış inşallah ikincisi de olur rabbim yokluğunu göstermesin evladına da hayırlı sağlıklı ömürler nasip eylesin inşallah 🙏 zor bir süreç rabbim kolay geçirsin şifasını versin inşallah dualarımdasin🫶💕

X