Hamilelik belirtisimii

lina_nr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
31
-19
23
Kızlarr adet olucakmış gibi hissediyorum ama 4 gün gecıktı gögüslerim şiş ve hassas kasıklarıma arada bir ağrı gırıyo ve kayboluyo belimde bir ağrı var acaba hamilelik belirtisimii birde beyaz bir akıntım var hafıfden

Kızlarr adet olucakmış gibi hissediyorum ama 4 gün gecıktı gögüslerim şiş ve hassas kasıklarıma arada bir ağrı gırıyo ve kayboluyo belimde bir ağrı var acaba hamilelik belirtisimii birde beyaz bir akıntım var hafıfden
Evet benziyor adet sancısına 🌸

Bu zaman kadar cok umutlanıp sonucu hüsran cıktıgı ıcın bı kac gun sonra yapmayı düşünüyorum tabi adet olmazsam☺️
İnşallah hamilesinizdir o zaman 🥹🤗 kaç gündür hangi belirtileri yaşıyorsunuz hatırlıyor musunuz. Benimde yumurtlamadan bir kaç gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı tabi dokununca. İnşallah vardır su mübarek günler yüzü suyu hürmetine

Evett ama ilk hamilelik belirtisi galiba böyle oluyormus agrılarım bazen oluyo ama 10 dk sonra kayboluyo goguslerım cok ağrıyordu 2 gundur bıraz daha iyi 🤷🏼‍♀️
Ben ısrarla adet olmayı bekledim hatta teste bile inanmamıştım doktor keseyi görüp söyleyene kadar 🥰 Güzel haberler almanız dileğiyle🌸

İnşallah hamilesinizdir o zaman 🥹🤗 kaç gündür hangi belirtileri yaşıyorsunuz hatırlıyor musunuz. Benimde yumurtlamadan bir kaç gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı tabi dokununca. İnşallah vardır su mübarek günler yüzü suyu hürmetine
Yaa çok teşekkür ederim amin inşallah vardır kasık agrılarım var ama sureklı degıl ara ara oluyor gerı kayboluyo bu 1 ay cok bel agrısı yasadım goguslerım şiş ve cok hassastı uc kısmı daha cok hassas şişlik bugun az da olsa ındı gıbı❤️

Aynı belirtiler bende de var ve bugün 4.gün, normalde tam günü gününde gelir, dün test yaptım negatif ama 1 saatlik bi idrar ile yaptım o yüzden çıkmamış olabilir mi? Sürekli idrara çıkma durumu var bide.

Ben de yumurtlama döneminden beri göğüs şişkinliği mide ekşimesi bel ve sırt ağrısı yaşıyorum. Ve aşırı derece de gaz ve çıkarma şişkinlik var. Bel ve sırt ağrım gittikçe artıyor iki gün kaldı benim de regl olmama 6 gün kala yaptım net bir şekilde negatifti 😒

adet olmama 10 gün var benimde ara ara sağ ve sol kasığıma ağrı giriyor adet sancısı herhalde çocuk istediğim için hamileliğe yoruyorum hemen herhalde :KK43:

Ben bu ay hiçbir şekilde hamilelik belirtisi yaşamadım. Ümitlenmedim de açıkcası hiçbir şeyi de gebeliğe yormadım heveslenmemek adına..ama çok garip bir şekilde bu ay 3 kere bebek gördüm rüyamda. İlkinden çook etkilendim, çok güzel yüzlü bir kız bebekti..sonra 2 erkek bebek gördüm 🥹 rüyası bile muhteşemdi. İlk kez rüyamda bebek gördüm o da bu ay.. artık o kadar yoruldum ki, regli olduktan sonra modum hep düşüyor, yine oldum. Yine çokca üzüntü, stres de var.

adet olmama 10 gün var benimde ara ara sağ ve sol kasığıma ağrı giriyor adet sancısı herhalde çocuk istediğim için hamileliğe yoruyorum hemen herhalde :KK43:
genelde ben de 10 gün kalınca ağrılar ve gögüste şişmeler başlıyor. Tabi akabinde sivilce de 😊

Aynı belirtiler bende de var ve bugün 4.gün, normalde tam günü gününde gelir, dün test yaptım negatif ama 1 saatlik bi idrar ile yaptım o yüzden çıkmamış olabilir mi? Sürekli idrara çıkma durumu var bide.
Malesef adet oldum 4.gün akşamına. Hafta 2 olarak şekilde spora gitmiştim bu ay, bir de 3-4 kilo vermiştim galiba hormonlarımı etkiledi ve o yüzden gecikti. Normalde bu kadar gecikme olmadığı için Bi umutlanmıstım.

X