Hamılelık belirtisinde sarı akıntı

Kan testi versene o zaman konti karantihihoyyyt

Ay pardon canım.Kan testini yarın sabah vercem demişsin.Bence sende hamileler kervanındasınyerimseniben

Sorma senmi, benmi bıktım gitmekten.Ama yinede şükür

benim bu son 2 aydır çok düzensiz aralık 30da oldum ocakta olmadım şubatta da 6sında oldum
çok düzensiz iki aydır..nedenini bilmiyorum...aralıkta daha çocuk düşünmüyorduk bile..stresten oldu diycem olamaz ama ocaktaki gecikme stresten olabilir hatta ben hamile olduğumu sanıp kan testi yaptırdım ma değilmiş..
o yüzden malesef yumurtlamamı hesaplayamıyorum..
nys ne yapalım artık...herşey olacağına varsın..

Begim naptın kan testi falan verdinmi?Sonuç nasıl.Benimde bu gün adet olmam gerekiyordu.Ama olmadım.Sarı akıntım baya var.Neyse bekliycem bakalım.Hayırlısı olsun. herkes içinde benim içinde.

Begim naptın kan testi falan verdinmi?Sonuç nasıl.Benimde bu gün adet olmam gerekiyordu.Ama olmadım.Sarı akıntım baya var.Neyse bekliycem bakalım.Hayırlısı olsun. herkes içinde benim içinde.

Evet canım yaptırdım.Hamileyim.Yerleşme knamasıymış o.Allah herkese nasip eder inşallah.

Benim dun adet olmam gerekiyordu olmadim yanlis hesapladim herhalde diye dusundum ama hala olmadim ve sari akintim var sizce olma ihtimali varmi

benım adetmı 13gun var sap sarı bı akıntı geldı ve devamlıda beyaz kıvamlı bı akıntım oluyo neden acaba fıkrı olan varmı kafamçokkarıştı

benimde sarı akıntım var ama eşim korunuyor geri çekme yöntemiyle ve kendindne çok emin.. Bugğn 32. günüm son regl tarihinden beri hala gelen giden yok.. Bakalım yarında zaten genel muayene için randevum var ne diyecek doktor varsa kan testinde çıkar zaten ama hiç sanmıyorum.. baharda düşünüyorduk biz bir de sürpriz olurmuuş...

:CüvCüv:ben cok istıyorum 9aylık evlıyım ama olmadı hala sarı akıntı ılk defa oldu bana inşallah gebeyımdr

sonucu yazarsan yarın sevınırım

ben bugün gittim doktora 3 günlük gecikmem vardı doktora söyledim karındna baktı rahim iç zarın kalınlaşmış dedi ama hamilelik yada başka bir sorun var demedi akıntın varmı diye de sordu var dedim. Hprmon testleri istedi ve beta hcg heralde hamilelikten şüphelenmiş olmalı ki istedi kan vardim cuma günü alcam ama meraktan ölcem rahim kalınlaşması hamilelik belirtisi olabilirmi acaba...

kızlar slm ayın 2sinde adet oldum 28 günde bir adet oluyorum bugün 18.günüm gelecek adetime 10 gün var gecen hafta sistitle yine başım beladaydı neyse geçti ama son 1 haftadır yoğun beyaz akıntı yaşıyorum dün iç çamaşırım beyazdı komşuma indim bi wc ye girdim iç çamaşırım sapsarı olmuş sonra eve geldim idrarımı yaparken dikkat ettim idrarım çok koyuydu her zaman beyaz olan idrarım bu sefer turuncuydu çok şaşırdım.ohaoldumsmile
şimdi arasıra sağ sol kasıklarıma sancı giriyor gögüslerimde bişey yok ama sabahları hiç kalkmak istemiyorum hep uymak istiyorum belki soğuklardanda olabilir bu yaşadıklarım ama inş hamileyimdir 3 yıldır uğraşıyorum bende artık bu mucizeyi yaşamak istiyorum.:emir_bebek:

slm
soruma yardımcı olursanız çok sevinirim adetim yeni bitti normal yoğunlukta am kısa sürdü ve bitmesine rağmen sarı akıntım var midemde de yanma acaba olabilir mi hasta olmadan önce test yaptım negatifti lütfen yardımcı olun

kızlar bende bu ay grip oldum ve doktor hap verdi,hastalıgın vermiş oldugu halsizlik ve mde bulantım oldu ögürme yaşadım.ama ben hapların etkisidir diye önemsemedim.gribim geçti ve vajinamda kuruluk kaşıntı aşırı yapışkan beyaz sıvı geldi.adetim 3 gün gecikti ve 2 gündür akıntım sarı ve pütürlü geliyo ve başka bi belirtim yok. acaba hamilemiyimdir.lütfen bunları yaşayan yada bilgisi olan varsa yardımcı olsun.idrar tesiti alıp yaptım bugün öglen saatlerinde negatif çıktı.ama merak ediyorum bazen idrar testi negatif çıkıyo.

kızlar slm ayın 2sinde adet oldum 28 günde bir adet oluyorum bugün 18.günüm gelecek adetime 10 gün var gecen hafta sistitle yine başım beladaydı neyse geçti ama son 1 haftadır yoğun beyaz akıntı yaşıyorum dün iç çamaşırım beyazdı komşuma indim bi wc ye girdim iç çamaşırım sapsarı olmuş sonra eve geldim idrarımı yaparken dikkat ettim idrarım çok koyuydu her zaman beyaz olan idrarım bu sefer turuncuydu çok şaşırdım.ohaoldumsmile
şimdi arasıra sağ sol kasıklarıma sancı giriyor gögüslerimde bişey yok ama sabahları hiç kalkmak istemiyorum hep uymak istiyorum belki soğuklardanda olabilir bu yaşadıklarım ama inş hamileyimdir 3 yıldır uğraşıyorum bende artık bu mucizeyi yaşamak istiyorum.:emir_bebek:

idara koyulugu bende de var arkadasım ben de kan testımı yarın alıcam umarım hamılesındır daha fazla beklemeden kucagına alırsın bebişini

slm kızlar iyi akşamlar,bende de bu bikaç gündür acaip bi akıntı var ama yumurtlama dönemindeki gibi falan değil.su gibi birden geliyor sona doğru hafif kahverengiye dönüyor.inş döllenme olmuştur ve onun beklentisidir :2::2::2:

Early Pregnancy Symptom - Yellow Cervical Fluid | Countdown to Pregnancy

kızlar sarı akıntının erken gebelik belirtisi olup olmadığıyla ilgili amerikada bir anket yapılmış. Yukarıda kopyaladığım linkte bir tane grafik çıkıyor. bu linke lütfen tıklayınız çünkü grafiği buraya kopyalayamıyorum. yükleyebilen varsa yüklesin:)))Bu grafiğe göre; yumurtlama (ovulasyon) gününden itibaren altta günler verilmiş. Sarı akıntısı olanlardan Kırmızılar hamile olan kadınlar; maviler olmayanlar ama yine de sarı akıntım var diyenler. Görüldüğü üzere yumurtlamanın 5-15. günleri arasında sarı akıntı şikayeti en çok olmuştur. Kadınların gebelik testleri positif çıktıktan sonra yani 15-21 inci günlerde ve sonrasında artık akıntılarının kalmadığını/azaldığını söylemişlerdir. Görüldüğü üzere sarı akıntı eğer 5-15 günler arasında (yumurtlama olduktan sonraki gün hesabına göre) çoksa büyük oranda hamilelik belirtisi olarak yorumluyorum.. tabilki akıntı kokusuz ve ağrısız falan olacak..

inşallah gebesinizdir (ben de tabi ki:)) ve inşallah bunun da size faydası olur sevgili arkadaşlar:)

X