Hamılelık belirtisinde sarı akıntı

bana cevap veren yokmu:KK43:

slm diyeyim öncelikle aynisi bendede oldu canim suan adetim 2 un gecikti ve beyaz akintim var ne oldugunu bende cokmerak ediyorum ins hamileyimdir. Allah herseyin hayirlisini versi ben biraz daha beklemek istyorum ondan sonra kan testi yaptircam ins

arkadaslar bu yazdiklarinizdan aynisi bendede oldu bende cok mrak ediyorum
simdi acaba hamilemiyim??? sari. beyaz bir akinti var adetim 3 gun gecikti bugun
banada bu konuda yardimci olursaniz coooooooook sevnirimm =)

Early Pregnancy Symptom - Yellow Cervical Fluid | Countdown to Pregnancy

kızlar sarı akıntının erken gebelik belirtisi olup olmadığıyla ilgili amerikada bir anket yapılmış. Yukarıda kopyaladığım linkte bir tane grafik çıkıyor. bu linke lütfen tıklayınız çünkü grafiği buraya kopyalayamıyorum. yükleyebilen varsa yüklesin:)))Bu grafiğe göre; yumurtlama (ovulasyon) gününden itibaren altta günler verilmiş. Sarı akıntısı olanlardan Kırmızılar hamile olan kadınlar; maviler olmayanlar ama yine de sarı akıntım var diyenler. Görüldüğü üzere yumurtlamanın 5-15. günleri arasında sarı akıntı şikayeti en çok olmuştur. Kadınların gebelik testleri positif çıktıktan sonra yani 15-21 inci günlerde ve sonrasında artık akıntılarının kalmadığını/azaldığını söylemişlerdir. Görüldüğü üzere sarı akıntı eğer 5-15 günler arasında (yumurtlama olduktan sonraki gün hesabına göre) çoksa büyük oranda hamilelik belirtisi olarak yorumluyorum.. tabilki akıntı kokusuz ve ağrısız falan olacak..

inşallah gebesinizdir (ben de tabi ki:)) ve inşallah bunun da size faydası olur sevgili arkadaşlar:)

arkadaslar merhaba,
bende bu ay her zamankınden farklı belırtıler var acaba diyorum kendı kendıme ama sonradan hayal kırıklıgı yasamakta istemıyorum.
adet olmama bı hafta gıbı bı süre var ama sarı sarı akıntım var.bunuda geçtim gögüs uçlarım o kadar cok hassas oldukı dokunamıyorum .hiç böyle adet öncesı dönem yasamadım .benım gibi olup hamile kalan varmı acaba ? :KK43:

arkadaslar merhaba,
bende bu ay her zamankınden farklı belırtıler var acaba diyorum kendı kendıme ama sonradan hayal kırıklıgı yasamakta istemıyorum.
adet olmama bı hafta gıbı bı süre var ama sarı sarı akıntım var.bunuda geçtim gögüs uçlarım o kadar cok hassas oldukı dokunamıyorum .hiç böyle adet öncesı dönem yasamadım .benım gibi olup hamile kalan varmı acaba ? :KK43:

merhaba arkadaslar

benım hayatımda ılk kez krem peynır kıwamın cok koyu beyaz renkte kokusuz akıntım geldı bugun.peceteyle sılınce acık sarı renkte oldugunu gordum. arada 5 6 saat sonra wc ye tekrar gıttım.akıntı tekrar gelmıs ama az wardı.cokelek gıbıydı putur outur. hamılelık belırtısı olabılır mı ?

merhaba arkadaslar

benım hayatımda ılk kez krem peynır kıwamın cok koyu beyaz renkte kokusuz akıntım geldı bugun.peceteyle sılınce acık sarı renkte oldugunu gordum. arada 5 6 saat sonra wc ye tekrar gıttım.akıntı tekrar gelmıs ama az wardı.cokelek gıbıydı putur outur. hamılelık belırtısı olabılır mı ?

Olabilir canım bende de oluyordu.

Benimde regl dönemim 5gün gecikti test yaptım pozitif çıktı şimdi dediğiniz gibi akıntıalrda arttı 1hafta daha bekleyip doktora gitmeyi düşünüyorum arkadaşlar:18:

sende bu sekılde akıntı olup hamıle mı kaldın yanı ? benım pek umıdım kalmadı acıkcası.belırtıdır dıye dusunmustum ama arkadaslar degıl dedı

Özellikle hamileyken daha yeni haftalarında benbile bilmiyorken bu akıntım vardı hatta hamilelik boyunca da devam etti. Ümidini kaybetme inşallah hamilesindir. Adetin gecikti mi?

Özellikle hamileyken daha yeni haftalarında benbile bilmiyorken bu akıntım vardı hatta hamilelik boyunca da devam etti. Ümidini kaybetme inşallah hamilesindir. Adetin gecikti mi?

benım normalde akıntım olurdu ama hıc oyle akıntım gelmemıstı baya koyuydu.ama bugun azaldı.. 2gun kaldı adetıme. pazar gunu adet olmam gerekıyo. ınsallah tatlım ınsallah bu akıntı bu ayımın ısaretıdır :)

Ben 3 yıllık evliyim ve hiç korunmadım hamile kalamıyorum fakat benim adetlerim çok düzenlidir 28 günde bir oluyorum gecen ay sadece uç günlük geçikmem oldu en son 3 şubatta adet oldum ve şuan adetim 10 gündür geçikmiş durumda bel agrım var ilk bi kaç gün sarı akıntım oldu 1 haftalık geçikmem varken test yaptım negatif çıktı

Valla bugün son adetin üzerinden 40 gün geçti hala birsey yok 5 gün önce hem idrar hem kan tahlili yaptırdım negatif :/ salı günü doktora gidicem bana hamile değilsin diyecek :KK43: yumurtalarim tam olarak buyuyemiyor Muş çünkü. Bu yasa kadar hiç gecikme yaşamadım böyle. Sarı akıntı bende de var ama kokulu büyük ihtimal iltihap.2 gün bel ve kasık ağrısından öldüm arada kasiklarima batmalar oluyor goguslerde hiçbir belirti yok . Hamile Değilim ama olamadım hala adet sanırım delircem :KK43:(( eşim ve ben içten içe umitleniyoruz ama negatif olacak sonuç :KK43:*

Valla bugün son adetin üzerinden 40 gün geçti hala birsey yok 5 gün önce hem idrar hem kan tahlili yaptırdım negatif :/ salı günü doktora gidicem bana hamile değilsin diyecek :KK43: yumurtalarim tam olarak buyuyemiyor Muş çünkü. Bu yasa kadar hiç gecikme yaşamadım böyle. Sarı akıntı bende de var ama kokulu büyük ihtimal iltihap.2 gün bel ve kasık ağrısından öldüm arada kasiklarima batmalar oluyor goguslerde hiçbir belirti yok . Hamile Değilim ama olamadım hala adet sanırım delircem :KK43:(( eşim ve ben içten içe umitleniyoruz ama negatif olacak sonuç :KK43:*
inşaallah hamilesin canım sonoco yaz :)

ben de kuruluk oluyo aksi gibi.normalde günlük ped kullanırım bazen.

ben de kuruluk oluyo aksi gibi.normalde günlük ped kullanırım bazen.
geçen ay kuruluk olmuştu.bu ay akıntım arttı acaba belirti olabilir mi diyeceğim ama olmazzz olmazzz belirti aramak yok yassak yani:)

Arkadaslar adetim bittikten 5 gun sonra beyaz akinti gelmeye basladi ve 10 gun sonra sari oldu su anda adetime 10 gun var seffaf akintim devam ediyor hamile olabilirmyim sizce

Merhaba ben ovulasyonda cift cizgiyi 5 aralikta gordum 3 ve 10 aralikta deneme oldu o haftalar kanda gebelik testi de yaptim negatifti simdi adetime 2 gun var sanirim ama sizin de anlattiginiz sari akinti mevcut 3 4 gundur hatta bugunde cok az hafif pembelik sizce hala bi ihtimal var midir kasiklarimda agrimisti

kızlar ben de yeni katıldım aranıza. yardımcı olursanız sevinirim. 4 aydır korunmuyoruz çocuk sahibi olmak istediğimiz için. ne zormuş beklemek. bu ay ovülasyon testi kullandım ve yumurta çatlama günümü belirledim. Ancak yumurtanın çatladığı gün eşim yoktu ve ilişki gerçekleşmedi, onun yerine 1 gün öncesinde ve 1 gün sonrasında ilişki oldu. Eğer test güvenilirse yumurta çatlama tarihimden bu yana 17 gün geçti. 28 günde bir adet oluyorum, o hesaba göre de dün adet olmam gerekiyordu. 1 haftadır belimde, kuyruk sokumumda ve kasıklarımda ağrı var ve 2 gündür sarı bir akıntı mevcut. Bugün dayanamadım ucuz olan gebelik testlerinden aldım ancak negatif çıktı. Sizce durum nedir, hamile olma ihtimalim var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler hepinize

X