Gebeliğe Hazırlık Hamilelik haberini bekleyenler 👇🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
12.16 çıktı değer doktor 2 gün sonra yeniden test yaptır dedi değer artışı önemli dedi canım yarın bidaha gidicem

12.16 çıktı değer doktor 2 gün sonra yeniden test yaptır dedi değer artışı önemli dedi canım yarın bidaha gidicem
Hayırlı olsun canım benim inşallah sağlıklı bir gebeliktir 🙏🏻 Darısı isteyen herkesin başına 🙏🏻

Kızlar dün akşam yeniden kan verdim 24.48 olmuş doktora attım pazartesi 2 katı arttmış ☺️ Haftaya salı yeniden kan vericem bugün bi pembelik gelmiş çamaşırıma şimdide kahve rengi akıntı gibi olmuş sordum ama yerleşme kanamasıdır dedi
Allah isteyen herkese nasip etsin hepiniz dualarımdasınız ❤️🤲🏻

Kızlar dün akşam yeniden kan verdim 24.48 olmuş doktora attım pazartesi 2 katı arttmış ☺️ Haftaya salı yeniden kan vericem bugün bi pembelik gelmiş çamaşırıma şimdide kahve rengi akıntı gibi olmuş sordum ama yerleşme kanamasıdır dedi
Allah isteyen herkese nasip etsin hepiniz dualarımdasınız ❤️🤲🏻
Canım benim çok çok çok sevindim ☺️ Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻 Bana da dua eder misin 🤲🏻 Çok istiyoruz eşimle 🥲

Amin canım çok sağol Allah sana da tez zamanda nasip etsin bizde aralık ayından beri uğraşıyoruz inşallah sağlıkla kucağımıza allöayıda nasip eder allahım 🤲🏻
Çok sağol canım inşallah 🙏🏻 Allah’a emanet olun 🙏🏻💐

Kızlar benim testime de bir bakar mısınız ya ben mi sadece görüyorum silik çizgi. Adet ağrılarım başladı biyandan da çok kafam karıştı
inbound2449829959194723342.jpg
inbound1606144640357371823.jpg
inbound7567852661935188229.jpg

Canım bende gördüm hayırlı olsun ☺️ Kaçıncı dakikada çıktı çizgi ve reglin gecikti mi
Gecikme olmadı yani pazartesi günü adet günüm. Adet ağrıları da var korkuyorum inşallah adet olmam ya. 3.4 dkka da çıktı bu silik çizgi. Pazartesi olmazsam eğer lan testine girdicrm direk inşallah vardırrrr

Gecikme olmadı yani pazartesi günü adet günüm. Adet ağrıları da var korkuyorum inşallah adet olmam ya. 3.4 dkka da çıktı bu silik çizgi. Pazartesi olmazsam eğer lan testine girdicrm direk inşallah vardırrrr
İnşallah bebiş vardır canım benim 🤲🏻 Kafana takmamaya çalış düşünmemeye çalış başka şeylerle meşgul ol. Bende çok istiyorum 🤲🏻😭 6 aydır deniyoruz. Dün regl günümdü olmadım bugün de gelen giden yok. Gerçi benim adetim öyle çokta düzenli değil ama neyse. İnan ne düşüneceğimi bilemiyorum. Kendimde belirti arayıp hamileymişim gibi hissettim hep geçen aylarda maalesef sonu hüsranla bitti onun İçin bu ay daha temkinliyim ister istemez umutlanmıyorum sonra daha kötü oluyor çünkü

İnşallah bebiş vardır canım benim 🤲🏻 Kafana takmamaya çalış düşünmemeye çalış başka şeylerle meşgul ol. Bende çok istiyorum 🤲🏻😭 6 aydır deniyoruz. Dün regl günümdü olmadım bugün de gelen giden yok. Gerçi benim adetim öyle çokta düzenli değil ama neyse. İnan ne düşüneceğimi bilemiyorum. Kendimde belirti arayıp hamileymişim gibi hissettim hep geçen aylarda maalesef sonu hüsranla bitti onun İçin bu ay daha temkinliyim ister istemez umutlanmıyorum sonra daha kötü oluyor çünkü
Evet bende öyle ama ağrılar başladı adet ağrıları. Test silik çıkınca kafam karıştı ya anlamadım gitti keşke ikimiz de isteyen herkes de güzel haberler alır seninde gecikme olmuş inşallah vardır bebek canım haberlerini bekliyorum bende merak ettim

Evet bende öyle ama ağrılar başladı adet ağrıları. Test silik çıkınca kafam karıştı ya anlamadım gitti keşke ikimiz de isteyen herkes de güzel haberler alır seninde gecikme olmuş inşallah vardır bebek canım haberlerini bekliyorum bende merak ettim
İnşallah ikimizinki de bebiştir ❤️ Yazarım tabi sende yaz mutlaka 🙋🏻‍♀️

1 senedir deniyoruz 🤦‍♀️ suanlik ikimizde de sorun cikmadi rahim filmi cektirecegim bakalim insallah gerek kalmazda 😁 bu ay sogan suyu ve maydanoz buhari yaptim regl gunume 1 hafta var dun lekelenme oldu insallah yerlesme kanamasidir 🤲😁 Rabbim isteyen ve hak eden herkese evlat nasip etsin hepimizeee 🥰 ( 1 yildir her ay erken ve kaset gebelik testleri yapmaktan skildim artknyapmayacagim geciksin bakalim 😁)
Geçmiş olsun yaptırın anestezili olsun ben yaptırdım Ocak ayında ilki kimyasal dı şubatta ben şuan yine hamileyim

Geçmiş olsun yaptırın anestezili olsun ben yaptırdım Ocak ayında ilki kimyasal dı şubatta ben şuan yine hamileyim
Yaptirdim anestezisiz oldu hic birsey hissetmedim bosuna korkmusum o kadar cok sukur hic birsey de cikmadi 😍 sizin bir skinti cikmis miydi acava ? 😊 Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin 🌸

X