Gebeliğe Hazırlık Hamilelik(hsg)sonrası

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gulgok90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
219
106
33
Merhabalar ben çok yoğun ve yorucu dönemden geçtim. Çook şükür şuan biraz daha iyiyim Eşimde benimde birşeyimiz olmadığı halde bebişimiz olmadı 3 yıldır tek yaptırmadığım hsg rahim içi filmi kalmıştı onu da yaptırdım bugun temiz çıktı yaradana şükür herşeyim. Size merak edip tanışmak istediğim ilk ay korun dedi sonra 2 ay dene olmazsa gel dedi doktorum rahim sağlıklı gebelik için rahim içi filmim sonrası benim merak ettiğim ilk aylar yüksek ise bu ay korunmam saçma geldi. Tabi ki şimdi doktorumun dediğini es geçmiyorum :) korunmayıp devam edip hamiş kalan var mı acaba hiçbir sıkıntı olmadan onu da merak ediyorum. Lütfen aynı dertten olan derdi geçirmiş olanlar umudumsunuz güzel şeyler diyin bana 🙏😊

Merhabalar ben çok yoğun ve yorucu dönemden geçtim. Çook şükür şuan biraz daha iyiyim Eşimde benimde birşeyimiz olmadığı halde bebişimiz olmadı 3 yıldır tek yaptırmadığım hsg rahim içi filmi kalmıştı onu da yaptırdım bugun temiz çıktı yaradana şükür herşeyim. Size merak edip tanışmak istediğim ilk ay korun dedi sonra 2 ay dene olmazsa gel dedi doktorum rahim sağlıklı gebelik için rahim içi filmim sonrası benim merak ettiğim ilk aylar yüksek ise bu ay korunmam saçma geldi. Tabi ki şimdi doktorumun dediğini es geçmiyorum :) korunmayıp devam edip hamiş kalan var mı acaba hiçbir sıkıntı olmadan onu da merak ediyorum. Lütfen aynı dertten olan derdi geçirmiş olanlar umudumsunuz güzel şeyler diyin bana 🙏😊
Bize de 20 gün ilişki yasak demişti doktor galiba o verilen ilaçtan dolayı hiç korunma vermeyen doktor da var ama bu neye göre değişiyor anlamadım ben film sonrası hamile kalamadım mayıs 2019 da çekilmiştim temiz çıktı aşılamaya geç direkt canım yaptırmadıysan

Bize de 20 gün ilişki yasak demişti doktor galiba o verilen ilaçtan dolayı hiç korunma vermeyen doktor da var ama bu neye göre değişiyor anlamadım ben film sonrası hamile kalamadım mayıs 2019 da çekilmiştim temiz çıktı aşılamaya geç direkt canım yaptırmadıysan
Benim bir tane düşük oldu sonrası olur diyede bekledim zaman geçti gitti aradan 1.5 sene geçti virüs girdi filan. Pek doktora gitmedim. Tekrar başladım tedaviye doktorum da 2 veya 3 ay sonra bu olmazsa bebek gel dedi. sıradaki aşılama dedi zaten canım da benimde işime geldi biraz hastane pandemi hepsi çok yordu Olursa olur 2 ay olmazsa gidecem aşılamaya. Her doktor herkese farklı diyor kimine hiçbir şey demiyor. Umarım hayırlısı olur nasıl olacaksa saldım biraz rahatlık moduna girdim. Peki sizin var mı bebiş 😊

bende perşembe günü hsg çektirdim, bana yasak koymadı hatta ertesi günü ilişkiye girebilirsiniz sorun olmaz dendi

Valla Canım 6 gün falan ilişki olmasın dedi ama 3 gün geçti ilişkiye gitmeye başladık hiçde birşey olmuyor
Bende ilişki girmese dese anlarım da bana korun diyor ilişki için birşey demedi bebek içn ilk ay korun dedi saçma geldi 😊 zaten ilk üç ay oluyormuş bunlarda ilahi 😀

bende perşembe günü hsg çektirdim, bana yasak koymadı hatta ertesi günü ilişkiye girebilirsiniz sorun olmaz dendi
İlişki için hiçbirşey demedi bana. Bebek için ilk ay korun dedi kimine öyle kimine böyle bunlar 😀hırslandırıyorlar insanı. 😊

Hiç bir şey olmuyor arkadaşım bende geçen sene temmuz ayında yaptırdım hsg yi ama doktorum hiç uyarı vermedi korun falan demedi

Bnde 24 Kasım'da çektirdim rahim filmi bnim doktorum bana korun gibi birşey demedi hatta bn burda okuduğum için sordum gerek varmı korunmaya diye oda hyr gerek yok dedi

Bnde 24 Kasım'da çektirdim rahim filmi bnim doktorum bana korun gibi birşey demedi hatta bn burda okuduğum için sordum gerek varmı korunmaya diye oda hyr gerek yok dedi
Ya oda laf olsun diye demiş gibi geldi yanındaki asistan korunacaksın dedi o da bir daha öyle demek istedi o deyince 😀nasıl çıktı sonucunuz iyi mi

X