Hamilelik için test yapsam mı acil fikir

Helal edin uzun oldu biraz 🩷🩷Kızlar bende bişey sormak istiyorum ben geçen ay yumurtlama gününde veya 1 gün öncesi yunurta akına karışmıi çok az bi leke gördüm bu yunurtlama gününün geldiğini gösteren bişey diye biliyorum umarım doğrduru okuduğum yerlerde öyle yazıyordu herneyse bu ayın 5 inde 5nisan yumurtlama günümde 2 uygulamadan takip ediyorum ben flo ve mertyou flo bazen saçmalıyor oyüzden pek şey yapmıyorum ama diğer uygulamaya göre 5inde ilişki yaşandı ve bu yunurtlama döneminde 1gün yaşandıysa işişki ertesi gün yaşamadık diğer gün yaşadık öyle öyle denedik 3 kere acaba hamile olma ihtimali varmı böyle ve busefer hiç lekem frlan olmadu benim yunurtlama gününde acaba normalmi yoksa nedir + çok çok hafif batma var kasıkta ama geçiyor baş ağrım var var bikaçhünönce ğöğüs ve uçlarında sızlamam oldu bilen varsa cevap verebilirmisiniz rica etsem gerçekten bilgisi olan

Ayni belirtiler bende var cnm hatta karnımın alt bölgesinde ağrı ve sağ ayağında ağrı ve bu ağrının belime vurması var adetime 12 gün var

Ayni belirtiler bende var cnm hatta karnımın alt bölgesinde ağrı ve sağ ayağında ağrı ve bu ağrının belime vurması var adetime 12 gün var
Benimse aynı şekil normalde 12 gün felan var adetime ve bikaç gün öncesine kadar kolum da ağrı sızlama bacaklarımada sızlama oluyordu ama şuan yok onun dışında iki kere midem bulanır gibi oldu çok hafif hissettim böyle ama umarım rabbim bana sana bütün isteyen çiçeklerime versin nasip etsin rabbim görüyor inşallah ♥️♥️♥️

Amin canim az önce benimde midem bulandı oructanmi blmyorm ama.agrim.var yani oluyor senin adet tarihi nzmn

Meetyou çok scma mesela yarın %65 gosteriyorm yumurtlmayi sabah oluyor o yüzde oluyor 10 saçma bsy o ya

Meetyou çok scma mesela yarın %65 gosteriyorm yumurtlmayi sabah oluyor o yüzde oluyor 10 saçma bsy o ya
Aa öylemi ben testleride denedim geöen ay yumurtlama haftasını hergün değerlendirdik sürekli positifti değerlendirdim ama olmadı uygulamadan takip ediyorum sürekli demekki iyi değilmiş bilmiyorum nasil yapıcam yaa vizde çok istiyoruz sürekli dua da ediyorum ama nasip 😞😞

X