Hamilelik ile ilgi kafam karışık ?

tcnaerts23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
3
0
31
Merhaba cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum 2 senelik evliyim eşimle şuan da tam anlamıyla korunmuyoruz ve yumurtlama tarihinde birlikteliğimiz oldu daha sonrasında 4-5 gün sonrasında kasık ağrılarım oluyordu fakat bunu bat zamanına yakında hep yaşarım 15 ocak bat başlangıç bat bitişi 18 ocak ve 7 şubat yani dün eşimle ilişki den sonra iş çamaşırımda kahve lekelenme fark ettim yoğun değildi ıslaklık gibiydi bugüm endişelenip test yaptım fakat böyle cıktı hgc yükselmemiş olabilirmi bat 4 gün var ve göğüs agrım ve şişkimliğim var regli belirtisiyse eger lekelenme ilk kez başıma geliyor konuyla ilgili yardımınızı rica ederim .

Eklentiler

• DFE3C06E-D6C7-42D2-83A1-2B2F8EDFF3EA.jpeg
    DFE3C06E-D6C7-42D2-83A1-2B2F8EDFF3EA.jpeg
    89,1 KB · Görüntüleme: 73
Kuzum ilişkide zorlanmadan da lekenme görülebilir. Bende her ilişkimde hala olur. Ki 2 senelik evliyim

Test ilk 5 dakika içinde çıktıysa çok silik çizgi var
Ama adet gecmesini bekleyin çünkü kimyasal gebelik diye birşey de var.

Kuzum ilişkide zorlanmadan da lekenme görülebilir. Bende her ilişkimde hala olur. Ki 2 senelik
Kuzum ilişkide zorlanmadan da lekenme görülebilir. Bende her ilişkimde hala olur. Ki 2 senelik evliyim
bencede olabilir bende düşündüm aslında ama bugünde ufak lekelenme var endişe ettim pazartesi bat günüm durumu anlaycağım umarım yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim 🙏🏻

X